Yeni Vatan Gazetesi
Özel konular
Başkan Recep Tayyip Erdoğan, G20 Liderler Zirvesi temasları kapsamında Hollanda Başbakanı Mark Rutte'yi kabul etti.
Türkiye'nin Bağdat Büyükelçisi Fatih Yıldız, 26 Kasım'da yanarak kullanılamaz hale gelen Kerkük Kayseri Çarşısı'nın, Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın gündeminde olduğunu belirtti.
Avrupa İslam Üniversitesi Rektörü Prof. Nedim Bahçekapılı, Rotterdam İslam Üniversitesi Rektörü Prof. Ahmet Akgündüz'e kendisi ve Avrupa İslam Üniversitesi ile ilgili çıkan haberlerin doğru olmadığı...

1. Ulusal Satranç Turnuvası

1. Ulusal Satranç Turnuvası

ADIYAMAN (AA) – Türkiye Federasyonu ile tarafından düzenlenen başladı.

'nde başlayan turnuvada, 32 ilden yaklaşık 300 sporcu mücadele ediyor.

Adıyaman Belediye Başkanı Hüsrev Kutlu, AA muhabirine yaptığı açıklamada, Türkiye Satranç Federasyonu ile düzenledikleri turnuvanın 3 gün süreceğini söyledi.

Katılımın yüksek olduğunu belirten Kutlu, "5 Kasım Pazar günü finallerin ardından ödül töreni yapacağız. Satranç, gençlerimizin unutmaya yüz tuttuğu fakat mutlaka tekrar canlandırmamız gereken bir spor. Turnuvanın sonunda da satranca olan ilginin artacağını ümit ediyorum." diye konuştu.

Turnuvanın açılışına İl Jandarma Komutanı Albay Ercan Atasoy, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Fikret Keleş, Adıyaman Belediye Başkan Yardımcısı Said Kutlu, Memur-Sen İl Başkanı Ali Deniz ve Türkiye Satranç Federasyonu Adıyaman İl Temsilcisi Naile Öz katıldı.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Bir Cevap Yazın