Yeni Vatan Gazetesi
Özel konular
Milli Savunma Bakanlığı, CHP lideri Kılıçdaroğlu’na yapılan saldırıyla ilgili açıklama yaptı.
31 Mart seçimlerinin ardından Ekrem İmamoğlu onca usulsüzlüğe rağmen mazbatasını alıp göreve başladı. Gerek seçim sürecinde, gerekse seçimlerden sonra İmamoğlu'nun yanından ayrılmayan ve kendine yeni...
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan,Türkiye-Irak sınır hattındaki terör operasyonunda çıkan çatışmada şehit düşen piyade sözleşmeli er Yener Kırıkcı'nın ailesine telefonla başsağlığı dileklerini iletti.

4. Uluslararası Arapça Kitap ve Kültür Günleri, Üsküdar’da Başladı

4. Uluslararası Arapça Kitap ve Kültür Günleri, Üsküdar’da Başladı

Cumhurbaşkanlığı himayesinde Türkiye Yazarlar Birliği İstanbul Şubesi öncülüğünde, Hâlidî Maarif İlim ve Kültür Derneği ve Hâşimî Yayınevi ortaklığıyla düzenlenen 4. Uluslararası Türkiye Arapça ve Kültür Günleri, Bağlarbaşı Kongre ve Kültür Merkezi’nde başladı.

“MEDENİYET HAFIZAMIZ KÜTÜPHANELER”

22 Şubat – 3 Mart arasında gerçekleştirilecek olan etkinlik bu sene, ‘Medeniyet Hafızamız Kütüphaneler’ teması ile katılımcılarını bekliyor. Daha önceki senelerde olduğu gibi bu sene de iddialı bir içerikle düzenlenen Arapça Kitap ve Kültür Günleri için dünyanın birçok farklı ülkesinden 50’den fazla yayınevi ve 100 ‘den fazla ilim adamı, akademisyen, yazar Türkiye’de bir araya geldi.

EV SAHİPLİĞİNİ ÜSKÜDAR BELEDİYESİ YAPIYOR

Üsküdar Belediyesi’nin ev sahipliğinde yapılan etkinliğe, AK Parti Kayseri Milletvekili Taner Yıldız, AK Parti İstanbul Milletvekili İsmet Uçma ve Üsküdar Belediye Başkanı ’in yanı sıra yurt dışından da çok sayıda ilim adamı ve katılımcı geldi. 

Farklı aktivitelerin de yapılacağı etkinlik, 3 Mart’a kadar kitapseverleri ağırlamaya devam edecek.

Son Dakika Kültür-Sanat Haberleri için aşağı kaydırın.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Bir Cevap Yazın