Yeni Vatan Gazetesi
Özel konular
31 Mart seçimleri sonrası Ekrem İmamoğlu’nun makamına astırdığı ve mazbatasının elinden alınmasıyla birlikte indirilen Atatürk tablosu ile ilgili önemli bir gelişme yaşandı. Beylikdüzü Belediye Başkanı...
Resmi Gazete’de yayımlanan Cumhurbaşkanlığı kararına göre 12 üniversitede yeni enstitü, fakülte ve yüksekokullar kuruldu. Bazı yükseköğretim kurumlarına bağlı enstitü, fakülte ve yüksekokulların kurulması, kapatılması ve...
AK Parti seçim sonrasında kulis bilgilerine göre görevden almalar, birkaç kişi ile son bulmayacak.

4. Uluslararası Arapça Kitap ve Kültür Günleri, Üsküdar’da Başladı

4. Uluslararası Arapça Kitap ve Kültür Günleri, Üsküdar’da Başladı

Cumhurbaşkanlığı himayesinde Türkiye Yazarlar Birliği İstanbul Şubesi öncülüğünde, Hâlidî Maarif İlim ve Kültür Derneği ve Hâşimî Yayınevi ortaklığıyla düzenlenen 4. Uluslararası Türkiye Arapça ve Kültür Günleri, Bağlarbaşı Kongre ve Kültür Merkezi’nde başladı.

“MEDENİYET HAFIZAMIZ KÜTÜPHANELER”

22 Şubat – 3 Mart arasında gerçekleştirilecek olan etkinlik bu sene, ‘Medeniyet Hafızamız Kütüphaneler’ teması ile katılımcılarını bekliyor. Daha önceki senelerde olduğu gibi bu sene de iddialı bir içerikle düzenlenen Arapça Kitap ve Kültür Günleri için dünyanın birçok farklı ülkesinden 50’den fazla yayınevi ve 100 ‘den fazla ilim adamı, akademisyen, yazar Türkiye’de bir araya geldi.

EV SAHİPLİĞİNİ ÜSKÜDAR BELEDİYESİ YAPIYOR

Üsküdar Belediyesi’nin ev sahipliğinde yapılan etkinliğe, AK Parti Kayseri Milletvekili Taner Yıldız, AK Parti İstanbul Milletvekili İsmet Uçma ve Üsküdar Belediye Başkanı ’in yanı sıra yurt dışından da çok sayıda ilim adamı ve katılımcı geldi. 

Farklı aktivitelerin de yapılacağı etkinlik, 3 Mart’a kadar kitapseverleri ağırlamaya devam edecek.

Son Dakika Kültür-Sanat Haberleri için aşağı kaydırın.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Bir Cevap Yazın