Yeni Vatan Gazetesi
Özel konular
Avusturya'nın bozkurt ve rabia gibi sembol olan bazı işaretleri yasaklama girişiminin ardından ülkedeki en büyük azınlığın Türklerin olduğu Almanya'da da konu gündeme geldi. Bazı Alman...
Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu Irak'ın başkenti Bağdat'ta Türkmen heyeti ile bir araya geldi. Yapılan görüşmede, Irak Türkmen Cephesi Başkanı ve Milletvekili Erşat Salihi...
İnternetin kullanımı yayıldıkça yeni mecra ve uzmanlık alanları çıktı. İnternette paylaşımlarından para kazanan yada meşhur olanlar fenomen haline gelince özel hayatları da gün yüzüne çıktı.

A101 1 şubat aktüel perşembe indirimli ürünler-yeni katalog

A101 1 şubat aktüel perşembe indirimli ürünler yeni katalog yayınlandı. Yarın A101 de birçok üründe büyük indirim var. A101 Şubat aktüel aldın aldın ürünlerinde telefondan küçük ev eşyalarına, kıyafetten gıdaya kadar birçok ürün indirimde. 1 şubat perşembe günü a101 marketlerde toshıba smart HD tv sadece 1.699 lira, piranha kulaklık 30 lira, oyuncaklar 4 lira, simbo elektrikli süpürge 145 lira, LAV çay seti 16 lira olacak. A101 haftanın indiirmli ürünlerikatalogu internethaber’de.

A101 1 şubat aktüel perşembe indirimli ürünler-yeni katalog

aktüel listesi yayınandı. Şubat günü de aldın aldın kampanyasında büyük indirim var. aktüel indirimli ürünler internethaber’de. Türkiye’d 7000 magazası bulunan marketlerde 1 şubat perşembe günü haftanın aldın aldın kampanyası. Giyimden gıdaya birçk üründe büyük indirim var. aktüel indirim katalogunda bu hafta toshıba smart HD tv sadece 1.699 lira, piranha kulaklık 30 lira, oyuncaklar 4 lira, simbo elektrikli süpürge 145 lira, LAV çay seti 16 lira olacak. 

Yeni haftasında indirimlerini sürdüren A101 aktüel, kaliteli ürünleri ve her kategoride birden fazla çeşidi ile yaptığı indirimler ile tüketicilerinin cebini düşünmeye devam ediyor. 7000 mağazası ile neredeyse komşunuz kadar yanı başınızda olan A101 marketlerinde bu hafta stoklarla sınırlı aktüel kataloğunda çok fazla çeşitte ürünlere kaçırmadan sahip olun.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Bir Cevap Yazın