Yeni Vatan Gazetesi
Özel konular
Avrupa Türkmen Gazetesi yazarı Eşref Kerküklü, sosyal medya facebook hesabından çok tartışılacak bir açıklamada bulundu. Gazeteci Eşref Kerküklü, Amsterdam'da kirli bir oyunun olduğunu bildirdi, kendisine...
Avusturya'nın bozkurt ve rabia gibi sembol olan bazı işaretleri yasaklama girişiminin ardından ülkedeki en büyük azınlığın Türklerin olduğu Almanya'da da konu gündeme geldi. Bazı Alman...
Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu Irak'ın başkenti Bağdat'ta Türkmen heyeti ile bir araya geldi. Yapılan görüşmede, Irak Türkmen Cephesi Başkanı ve Milletvekili Erşat Salihi...

AADDB’den Vatan fedailerine çağırı

AADDB’den Vatan fedailerine çağırı

Avrupa Atatürkçü Düşünce Dernekleri Birliğinden, Avrupa’daki Atatürkçülere çağırıda bulundu. AADDB yaptığı çağırıda, birliğe beraberliğe vurgu yaparak, AADDB’ye yeni katılan kısımlara tekrar teşekkür etti.

Işte AADDB’nin yazılı basın açıklaması:

Çok değerli Vatan fedaileri ve çok değerli davaarkadaşlarımız,

2017 yılını acısı ve tatlısıyla arkamızda bırakıyoruz.

Birliğimize bağlı siz değerli üyeler ve derneklerimiz bir çok çalışmayı özveri ve büyük başarılarla geride bıraktı. Özellikle 16 Nisan halk oylamasında gösterdiği azim ve kararlılıkla ortak çalışmanın en iyi örneğini göstermiştir. Bu bağlamda birlikten kuvvetin doğduğunu kanıtlamak adına Birliğimize katılan , ve ’ya tekrar hoşgeldiniz diyor, gücümüze güç kattıkları için teşekkür ediyoruz.

2017 yılında acı kayıplarımız da olmuştur. ADD Celle’den sayın , Solingen’den sayın Mehmet Şenol ve üyemiz ve büyüğümüz ‘in aramızdan ayrılışları bizi derinden üzmüştür.

Ulu önder Mustafa Kemal Atatürk’ün ışığından aldığımız güç ile vatanımızı ve milletimizi yurtdışında en iyi şekilde temsil etme vazifesini 2018 yılında da sürdürmeye kararlıyız.
2018 yılında Birliğimiz 25inci kuruluş yılını kutlayacaktır. 17 Şubat 2018 tarihinde Almanya’nın Düsseldorf şehrinde organize edeceğimiz 25. Yıl kutlamamız siz değerli davaarkadaşlarımız ve konuklarımız ile beraber anlamlanacaktır.

Son olarak ülkemizin bekasına, birliğine ve dirliğine göz dikmiş terör örgütlerine karşı kahramanca mücadele eden Mehmetçiğimize ve güvenlik güçlerine bin selam gönderiyoruz.
Vatan bekçilerimize minnettarız.

Atatürkçülük için yılmadan ve yorulmadan çalışan bütün arkadaşlarımızın, onların değerli aile bireylerinin yeni yılını en içten duygularla kutluyor, kendilerine mutluluk, huzur, başarı ve sağlık diliyoruz.


Yönetim Kurulu

YeniVatanGazetesi.com 

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Bir Cevap Yazın