Yeni Vatan Gazetesi
Özel konular
Avrupa Türkmen Gazetesi yazarı cesur kalem Eşref Kerküklü, bir yıldır üzerinde çalıştığı “Ermeni Diasporası Dosyası” adını verdiği bir video paylaştı.
Avrupa Türkmen Gazetesi yazarı cesur kalem Eşref Kerküklü, bir yıldır üzerinde çalıştığı "Ermeni Diasporası Dosyası" adını verdiği bir video paylaştı...
T.C. Dışişleri Bakanlığına bağlı Avrupa Birliği heyeti Hollanda'yi ziyaret etti ve Hollanda Ticaret Odası Türkiye Masası yetkilisi Cor Bekker eşliğinde Türkiye'nin Avrupa Birliği ile ilgili...

ABD’de 12 kişiyi öldüren saldırgan, eski asker çıktı

ABD’de 12 kişiyi öldüren saldırgan, eski asker çıktı
’nin California eyaletinde yer alan Thousand Oak bölgesinde bir barda tertip ettiği silahlı hücumda biri polis memuru olmak üzere 12 bireyi öldüren saldırganın kimliği belirli oldu. Polis, daha önceki bir deniz piyadesi olan 28 yaşındaki ’un, silahlı hücumu reelleştirdikten sonra intihar ettiğine söyledi.

Glock marka 45 kalibrelik silah kullandığı tanımlanan Long’un, namludaki ile beraber 11 kurşun kapasitesine sahip silahın namlusuna ek yaparak kurşun alma kapasitesini artırdığı da tanımlandı.

Borderline Bar’da en az 200 bireyin bulunduğu sırada vefat saçan Long, Korunma Bakanlığı kayıtlarına göre, Ağustos 2008 ile Mart 2013 arasında ABD donammasında faal olarak vazife yaptı.

ABD’de barda kırım 12 birey can verdi, polis de saldırganı öldürdüHABERİN FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN

 

Reklam
ETİKETLER:
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Bir Cevap Yazın

Access denied.