Yeni Vatan Gazetesi
Özel konular
Milli Savunma Bakanlığı, CHP lideri Kılıçdaroğlu’na yapılan saldırıyla ilgili açıklama yaptı.
31 Mart seçimlerinin ardından Ekrem İmamoğlu onca usulsüzlüğe rağmen mazbatasını alıp göreve başladı. Gerek seçim sürecinde, gerekse seçimlerden sonra İmamoğlu'nun yanından ayrılmayan ve kendine yeni...
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan,Türkiye-Irak sınır hattındaki terör operasyonunda çıkan çatışmada şehit düşen piyade sözleşmeli er Yener Kırıkcı'nın ailesine telefonla başsağlığı dileklerini iletti.

Ağrı Belediye Başkanı Savcı Sayan’dan İstanbul’daki Ağrılılara Çağrı

Ağrı Belediye Başkanı Savcı Sayan’dan İstanbul’daki Ağrılılara Çağrı

Belediye Başkanı olan vazifeye başladığı günden bu yana çalışmalarıyla dikkat çekiyor. son olarak Ağrılılara bir çağrı yaptı.

Savcı Sayan, resmi Twitter sayfasından yaptığı çağrıda İstanbul’da görev yapan Ağrılılara seslenerek “İstanbul’dan Ağrı’ya bütünüyle dönüş yapıp Ağrı’da işe başlayacak usta makinacı kardeşlerimizin bir senelik ev kirasının %50’sini belediye olarak biz vereceğiz. 1 sene süresince su parası almayacağız.” dedi.

Savcı Sayan, Ağrı’yı tekstilde marka kent yapacaklarını ifade ederek, birçok tekstil şirketinin de Ağrı’ya gelmek için kendilerini aradıklarını söyledi.

Son Dakika Gündem Haberleri için aşağı kaydırın.

İLİşKİLİ HABERLER Savcı Sayan: Bolu’daki Suriyelileri Ağrı’ya Bekliyorum “Suriyelilere Yardımı Kesin” Diyen Bolu Belediye Başkanı’na Ağrı Belediye Başkanı Savcı Sayan’dan Cevap Savcı Sayan’dan Ağrıspor Taraftarlarına Müjde

Reklam
ETİKETLER:
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Bir Cevap Yazın