Yeni Vatan Gazetesi
Özel konular
İYİ Parti İstanbul Şehir Başkan Yardımcısı Avukat Osman Erusta, misyonundan istifa ettiğini duyurdu. Avukat Osman Erusta, istifasını sosyal medya platformu Twitter üzerinden duyurdu. “Gördüğüm gereksinim...
Daha Önceki Başbakan Ahmet Davutoğlu ve dostları dün AK Parti’den istifa etti. Davutoğlu takımının AK Parti içinden hali hazırda 10 milletvekilinin yeni parti kurulması halinde...
Irak Türkmen Cephesi (İTC) Türkiye önceki dönem temsilcisi ve İTC YK ve İdari Heyet Üyesi Dr. Hicran Kazancı'nın verdiği açıklama tartişmaları beraberinde getirdi.

Ahmet Çakar Falcao’yu Yerden Yere Vurdu!

Ahmet Çakar Falcao’yu Yerden Yere Vurdu!

Beyaz TV yorumcusu Ahmet Çakar, Galatasaray ile Konyaspor arasında 1-1 biten maç sonrası Fatih Terim’in için yaptığı açıklamaları yorumladı.

“FALCAO GELSE, BÜYÜK SIKINTI”

25 milyon insan Albayrak’tan bir açıklama bekliyor. Bu dakikadan sonra Falcao gelse, bence ihtimali yüksek, büyük bir sıkıntı. Fatih Terim yine paratoner oldu. TRT Spor, Beyaz TV ve A Spor muhabirlerinin sorularını refüze edecekmiş. Madem böyle bir karar verdin, sonuna kadar cevap vermesin.

“FALCAO, İKİNCİ VAN PERSIE OLUR”

Diagne’nin bonservisi 13 milyon Euro eder mi? Madem Fatih Hoca Galatasaray’ın ekonomisini düşünüyor, neden Diagne’ye bu bonservisi verdiriyor? Galatasaray taraftarına şunu söylüyorum: Falcao diye heyecanlandırdılar sizi, basın değil yönetim. Ben Falcao’nun ikinci bir Van Persie vakası olacağını düşünüyorum. Van Persie zarar getirdi, maddi sıkıntılar getirdi.

Reklam
ETİKETLER:
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Bir Cevap Yazın