Yeni Vatan Gazetesi
Özel konular
MHP Genel Sekreteri İsmet Büyükataman, İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’in MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’ye yönelik sert sözlerine yazılı açıklamayla yanıt verdi. MHP Genel...
Teksas Eyaleti Eğitim Kurulu, FETÖ’nün Teksas’taki en büyük okul ağlarından Harmony Public Schools’da üst düzey yöneticilik görevinde olan Soner Tarım’ın yeni okul başvurusunu oy birliğiyle...
Kısa adı HOTİAD olan, Hollanda Türk İşadamları Derneği üyelerinden bir bölümü birlikte Kutsal Şehir Kudüs`e gittiler.

Ahmet Hakan’dan Celal Şengör’e: Ne b.k yiyeceğine…

Ahmet Hakan’dan Celal Şengör’e: Ne b.k yiyeceğine…
, bugünkü “Mide bulandırdın be Celal Öğretmen” başlıklı yazısında Prof. Dr. Celal Şengör’ün “Dışkımı yedim” söylemesine değindi. “İnsan dışkısı acıydı, bu bir merak sorunu” diyen Celal Şengör hakkında Hakan yazısında “Celal Öğretmen! Ne b.k gıdasına karışacak değiliz natürel. Son analizde hür bir adamsın. Fakat yeter artık!” ifadelerini kullandı.

Prof. Celal Şengör, evvelki gün Ekşi Lügat kullanıcılarının sorularını cevapladı. “Dışkı yedirmek eziyet değil” laflarıyla tepki sürükleyen Şengör, bir kullanıcının “Kendi dışkınızı hiç yediniz mi? Beğendiniz mi? Dışkı yemek isteyenlere neler önerirsiniz?” sualine “Yedim. Hatta onun dışında İsviçre’de benim hekime alanımda yayılan ineklerinkini de tattım. Dağ keçilerinin de tattım. Özellikle insan dışkısı acıydı. Ötekiler de tatlıydı ama insanınki kadar acı değildi. Bu bir merak sorunudur, merak eden her şeyi sınar” diyerek yanıt vermişti.

Ahmet Hakan, bugünkü yazısında sosyal medyada vaka yaratan Celal Şengör’ün söylemelerine değindi. Hakan, yazısının Celal Şengör kısmında şu ifadeleri kullandı: “Hangi siteyi açsam… Hangi sosyal medya hesabına girsem… Hangi yayın uzvuna göz atsam…

Hep aynı haber: “Flaş! Flaş! Ünlü profesör Celal Şengör’den bomba söyleme: Kendi dışkımı yedim, tadı acıydı! Bu bir merak sorunu”.

BU İĞRENÇ HABERE MARUZ KALMAMAK İÇİN…Bu iğrenç haberden kaçmak, korunmak, bu iğrenç habere maruz kalmamak neredeyse imkânsız…Başa gelen bütün olarak şöyle bir şey: “Günün büyümelerine şöyle bir bakayım” diye atılan her adımda bir öğürme hissiyle mideyi yakalaya yakalaya kaçmak zorunda kalmak!

CELAL ÖĞRETMEN YETER ARTIK: Celal Öğretmen! Ne b.k gıdasına karışacak değiliz natürel. Son analizde hür bir adamsın. Fakat yeter artık! İkide bir yediğin şu haltı anlatma yahu! Bulantı ve kusma hissine maruz kalarak “Anti-em” bağımlısı olup çıktım senin suratından!”

Celal Şengör’den itiraf: Kendi dışkımı yedim

Reklam
ETİKETLER:
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Bir Cevap Yazın