Ahmet Nur Çebi: Hasic 100 Bin Euro Maaş Alan Bir Futbolcu

16.01.2020
A+
A-
Ahmet Nur Çebi: Hasic 100 Bin Euro Maaş Alan Bir Futbolcu

Beşiktaş, TAB Gıda arasında bugün düzenlenen imza töreni ile sponsorluk anlaşması imzaladı. Düzenlenen törende Başkan Ahmet Nur Çebi gündemle akalı açıklamalarda bulundu.

İŞTE AHMET NUR ÇEBİ’NİN AÇIKLAMALARI:

BİR ÖNCEKİ YÖNETİM, BURAK İLE SÖZLEŞME UZATTI MI?

“Burak Yılmaz ile öyle deniyor. Bakacağız. Uzatılmışsa burası bir kurum. Devam ederiz. Burak faydalanmayı umduğumuz, kaliteli bir futbolcu”

AJDIN HASIC VE 2 MİLYON EURO

“Benim bakış açım öncelikle şu. Bütçede böyle bir yer yok. Ancak yapılmış. Biz bir kurumuz. Karşı taraf ile de haklarımız olduğunu düşündüğümüz şeyleri ifade ederek çözüm arayışındayız. Ne kaybetmek, ne de teslim olmak istiyoruz. Ortak bir bulma arayışındayız. Umarım olur . 100 bin euro maaş alan bir futbolcu için 2 milyon Euro imza parası anlamlı gelmiyor. Bunu çözmeye çalışıyoruz”

CANER, ATIBA, GÖKHAN’IN SEZON SONU SÖZLEŞMELERİ BİTİYOR

“Bugün için bunlar çok erken. 3 gün sonra, 30 gün sonra iç transferimi bitirmek mecburiyetim yok. Onların daha zamanı var. Arkadaşlar ile şampiyonluk için yola çıktık. Ben hala çok umutluyum şampiyonluktan. Bugünün konusu iç transfer değil. Şampiyonluk kupası. Bu konuda anlaştık zaten. Bugün için konu futbol oynamak ve mevcut futbolcular için şampiyon olmak.” Açıklamalarında bulundu.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.