Yeni Vatan Gazetesi

AK Parti Denizli’den 37 kişi milletvekili adaylığı için başvurdu

AK Parti Denizli’den 37 kişi milletvekili adaylığı için başvurdu

AK Parti Denizli’de milletvekili aday adaylığı için başvuru süresi tamamlandı. Milletvekili aday adaylığı için Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci ile mevcut milletvekilleri , Şahin Tin ve ’ın da aralarında bulunduğu 37 kişi başvuru yaptı.

AK Parti Denizli’de milletvekili aday adayı olmak için başvuru yapan isimler arasında daha önce milletvekilliği yapan ve geçen seçimlerde milletvekili aday olan isimler de bulunuyor. Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci, eski Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı AK Parti Denizli Milletvekili Sema Ramazanoğlu ile milletvekilleri Şahin Tin ve Cahit Özkan da tekrar aday adayı oldu. Daha önce Ak Parti’den 23. Dönem milletvekili olan Mithat Ekici, tekrar aday adayı olurken, geçen seçimde aday olan ancak seçilmeyen da aday adayları arasında yer aldı. AK Parti’den Denizli Milletvekili adayı olabilmek için aday adaylığı başvurusu yapan isimler şöyle oluştu:

“Nihat Zeybekci, Sema Ramazanoğlu, Şahin Tin, Cahit Özkan, İlkay Kılıç, , Hilal Can, , , Aysun Tonel, Nihal Kızılhan, Ayşe Doğan, Ahmet Aydınlı, Avni Örki, Zafer Ersin Topoğlu, Arife Sevinç Dalbudak, Emin Okkaya, Hüseyin Karadeniz, Mithat Ekici, Recep Karakaş, , Nurefşah Bozaba, Birtan Şahan, Mehmet Dağlıoğlu, Fatma Sürmeli, , , , Ömer Kılıçarslan, , Ümit Çelik, Barış Özbilen, Muhammet Bekir Ege, Hasan Oymak.”

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Bir Cevap Yazın