Yeni Vatan Gazetesi

AK Parti Denizli’den 37 kişi milletvekili adaylığı için başvurdu

AK Parti Denizli’den 37 kişi milletvekili adaylığı için başvurdu

AK Parti Denizli’de milletvekili aday adaylığı için başvuru süresi tamamlandı. Milletvekili aday adaylığı için Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci ile mevcut milletvekilleri Sema Ramazanoğlu, ve ’ın da aralarında bulunduğu 37 kişi başvuru yaptı.

AK Parti Denizli’de milletvekili aday adayı olmak için başvuru yapan isimler arasında daha önce milletvekilliği yapan ve geçen seçimlerde milletvekili aday olan isimler de bulunuyor. Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci, eski Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı AK Parti Denizli Milletvekili Sema Ramazanoğlu ile milletvekilleri Şahin Tin ve Cahit Özkan da tekrar aday adayı oldu. Daha önce Ak Parti’den 23. Dönem milletvekili olan , tekrar aday adayı olurken, geçen seçimde aday olan ancak seçilmeyen Emin Okkaya da aday adayları arasında yer aldı. AK Parti’den Denizli Milletvekili adayı olabilmek için aday adaylığı başvurusu yapan isimler şöyle oluştu:

“Nihat Zeybekci, Sema Ramazanoğlu, Şahin Tin, Cahit Özkan, , Cemal Ceylan, Hilal Can, Osman Tavşan, , , Nihal Kızılhan, Ayşe Doğan, Ahmet Aydınlı, Avni Örki, Zafer Ersin Topoğlu, , Emin Okkaya, Hüseyin Karadeniz, Mithat Ekici, Recep Karakaş, Öznur Yaşar, Nurefşah Bozaba, , Mehmet Dağlıoğlu, , , Perihan Dağ, Osman Yüceliş, Ömer Kılıçarslan, , Ümit Çelik, Barış Özbilen, Muhammet Bekir Ege, Hasan Oymak.”

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Bir Cevap Yazın