Yeni Vatan Gazetesi
Özel konular
Türkiye'nin Bağdat Büyükelçisi Fatih Yıldız, 26 Kasım'da yanarak kullanılamaz hale gelen Kerkük Kayseri Çarşısı'nın, Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın gündeminde olduğunu belirtti.
Avrupa İslam Üniversitesi Rektörü Prof. Nedim Bahçekapılı, Rotterdam İslam Üniversitesi Rektörü Prof. Ahmet Akgündüz'e kendisi ve Avrupa İslam Üniversitesi ile ilgili çıkan haberlerin doğru olmadığı...
Türkmenlerin yoğunlukla yaşadığı Irak'ın Kerkük kent merkezinde bulunan ve Osmanlı döneminde inşa edilen Kayseri Kapalı Çarşısı'nda yangın çıktı. Yangın nedeniyle çarşıda bulunan 400'ü aşkın iş...

AK Parti Grup Başkanvekili Turan:

– “Bizim hiç şüphemiz yok ‘evet’ çıkacağından. Bizim derdimiz ‘evet’in yüzde kaç ile çıkacağı”

AK Parti Grup Başkanvekili Turan:

(AA) – , “Bizim hiç şüphemiz yok ‘evet’ çıkacağından. Bizim derdimiz ‘evet’in yüzde kaç ile çıkacağı.” dedi.

Turan, Çanakkale’nin Lapseki ilçesinde tarihi Çınaraltı Meydanı’nda vatandaşlarla bir araya geldi.

Lapseki’nin evladı olmaktan gurur duyduğunu ifade eden Bülent Turan, vakit buldukça Çanakkale’ye gelmeye çalıştığını söyledi.

Turan, 16 Nisan’da yapılacak halk oylaması nedeniyle çalışmalara yoğun şekilde devam ettiklerini vurgulayarak, şöyle konuştu:

“Bugüne kadar Gelibolu, Eceabat, Biga ilçelerimizi köylerimizi ziyaret ettik. Bugün Lapseki’de sizlerle beraberiz. Sizlerin coşkusu, heyecanı bizlere bir kez daha 17 Nisan’da güçlü bir Türkiye’ye uyanacağımızı gösterdi. Bizim hiç şüphemiz yok ‘evet’ çıkacağından. Bizim derdimiz ‘evet’in yüzde kaç ile çıkacağı. Biz her zaman, her seçimden sonra kendimizi ‘Neden daha yüksek oy alamadık’ diye sorguya çeken bir partiyiz. Yürünecek çok yolumuz, yapılacak çok işimiz var. Bu yüzden diyoruz ki; ’16 Nisan’da güçlü bir şekilde evet’. Bizim derdimiz millet, vatan meselesi. Bizim bu topraklara, şehre, borcumuz var, bunu ödemek için gece gündüz demeden ödemeye gayret gösteriyoruz.”

Gelecek nesiller için Türkiye’ye en iyi sistemi getirmek istediklerini dile getiren Bülent Turan, “Bu topraklar çok mücadele gördü. O yüzden hak ettiğini alması gerekiyor. Millet olarak geleceğimiz olan çocuklarımıza en iyi sistemi sunmamız gerekiyor. Onların bizleri seçtiği gibi kendileri de seçilmeli. Bundan dolayı seçilme yaşını indiriyoruz.” ifadelerini kullandı.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Bir Cevap Yazın