Yeni Vatan Gazetesi
Özel konular
MHP Genel Sekreteri İsmet Büyükataman, İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’in MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’ye yönelik sert sözlerine yazılı açıklamayla yanıt verdi. MHP Genel...
Teksas Eyaleti Eğitim Kurulu, FETÖ’nün Teksas’taki en büyük okul ağlarından Harmony Public Schools’da üst düzey yöneticilik görevinde olan Soner Tarım’ın yeni okul başvurusunu oy birliğiyle...
Kısa adı HOTİAD olan, Hollanda Türk İşadamları Derneği üyelerinden bir bölümü birlikte Kutsal Şehir Kudüs`e gittiler.

AK Parti İstanbul Adayı Binali Yıldırım, Cuma Namazını 39 İlçe Adayı ile Beraber Kıldı

AK Parti İstanbul Adayı Binali Yıldırım, Cuma Namazını 39 İlçe Adayı ile Beraber Kıldı

TBMM Başkanı ve AK Parti Büyükşehir Belediye Başkan Adayı , cuma namazı ardından açıklamalar yaptı. Yıldırım, “Yaptıklarımız yapacaklarımızın teminatıdır” dedi.

“HALKIMIZA HİZMET İÇİN YOLA ÇIKTIK”

Yıldırım, “İlçelerimizin adayları ile bugün Eyüp’te namazımızı eda ettik ve buradan yola koyuluyoruz. Aziz İstanbulluların güvenini elde etmiş bir biçimde İstanbul’a hizmete başlayacağız. Yaptıklarımız yapacaklarımızın teminatı olacaktır. Milletimize hizmet için yola koyulduk, Allah yar ve yardımcımız olsun.” sözlerini kullandı.

15 OCAK’TA START VERİLECEK

Cuma namazı ardından gazetecilerin sorularını cevaplayan Yıldırım, “Projelerimiz için 7 Ocak’ta bir tanışma toplantısı olacak. 15 Ocak’tan sonra sıkı bir biçimde İstanbul’la alakalı proje ve önerilerimizi kapsamlı bir biçimde farklı vesilelerle açıklayacağız” sözlerini kullandı.

ADALAR’DAKİ FAYTON KULLANIMI

Yıldırım ayrıca, “Hayvanlar da canlıdır, onların hakkını korumak bizim vazifemizdir. Hayvanların ticari amaçlarla alakalı kullanılmasını doğru bulmuyoruz” dedi.

Son Dakika Gündem Haberleri için aşağı kaydırın.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Bir Cevap Yazın