Yeni Vatan Gazetesi
Özel konular
Avrupa Türkmen Gazetesi yazarı cesur kalem Eşref Kerküklü, bir yıldır üzerinde çalıştığı “Ermeni Diasporası Dosyası” adını verdiği bir video paylaştı. Hollanda Türk Federasyonu Başkanı Murat...
İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu'nun belediyenin çay ocağında geçtiği ve kurgu olduğu iddia edilen görüntülerinin gerçek olduğu ortaya çıktı.
Tutuklanan ABD’nin İstanbul Konsolosluğu irtibat görevlisi Metin Topuz’un, 17-25 Aralık darbe girişiminden 32 gün önce FETÖ’cü eski İstanbul Mali Şube Müdürü Yakup Saygılı ile emniyette...

AK Parti Şırnak İl Başkanlığı Parti Üyelerine Eğitim Verdi

AK Parti Şırnak İl Başkanlığı Parti Üyelerine Eğitim Verdi

İl Başkanlığı tarafından sandık bazlı çalışma sistemi eğitim toplantısı gerçekleştirildi.

ÜYELERE EĞİTİM VERİLDİ

AK Parti İl Başkanı İbrahim Halil Erkan, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Spor Salonu’nda gerçekleştirilen toplantıda, seçmenin sandıkta oy kullanabilmesi ile ilgili parti üyelerine eğitim verildiğini ifade edildi.

Üyelerine nasıl çalışacaklarını anlatacaklarını ifade eden Erkan, konuşmasında;

‘YENİ BİR DÖNEM AÇMAYA KARARLIYIZ’

“‘aşadığımız coğrafyayı daha güzel kılmanın mücadelesini veriyoruz. Yıllar yılı sıkıntı çektik. ‘Birlikten kuvvet doğar’ dedik. İl teşkilatı sadece il başkanı ve yönetimden ibaret olmaz, mahallelere ve sandıklara varıncaya kadar görevinden haberdar, bilinçli ve amacına kilitlenmiş bireylerle inşallah 31 Mart’ta zafer elde etmiş oluruz. 2019 yerel seçimlerinde Şırnak’ta bir dönemi kapatıp yeni bir dönemi açmaya kararlıyız.’ ifadelerini kullandı.

‘HERKESİN KALBİNE İNECEĞİM’

AK Parti Şırnak Belediye Başkan adayı Mehmet Yarka da millete ihanette bulunmayacağını belirterek, ‘Düzgün bir şekilde çalışacağım ve herkesin kalbine ineceğim.’ şeklinde konuştu.

Son Dakika Gündem Haberleri için aşağı kaydırın.

Reklam
ETİKETLER:
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Bir Cevap Yazın

Access denied.