Yeni Vatan Gazetesi
Özel konular
Ramazan Taşaltın kimdir, Erdoğan için ne dedi nereli, konutlu mu eşi kim sualleri Erdoğan hakkındaki son söylemelerinden sonra merak mevzusu oldu. Harran Üniversitesi rektörü olan Ramazan...
MHP’nin Ankara’dan Melih Gökçek’i aday göstereceğine dair iddiaları sonrasında İstanbul için de sürpriz bir ismi açıkladı. MHP kulisleri, “İstanbul için Bedrettin Dalan’ı düşünüyoruz” dedi. “Siyaset benim için bitmiştir”...
Nazar Nur Kaya kimdir, kaç yaşında ve Nazar Nur Kaya neden can verdi sualleri merak edildi. O Ses Çocuklar’da yarışan ve kısa müddette sevimli halleri, şen...

AK Parti’den Milli Görüş camiasına çağrı!

AK Parti Grup Başkanvekili Turan, Milli Görüş’ün ve Saadet Partisi’nin Cihangir İslam’ın kullandığı sözler karşısında gereğini yapması gerektiğini söyledi.

AK Parti’den Milli Görüş camiasına çağrı!

Grup Başkanvekili Bülent Turan, mazisi siyasete seviye getirmekle dolu olan ’ün ve Saadet Partisi’nin bu seviyesizlik karşısında gereken adımları atması gerektiğini, aksi takdirde Saadet Partisi’nin zaten asgariye inmiş halk desteğini de tamamen kaybedeceğini düşündüğünü söyledi.

“Hiçten hiç çıkar”

’ın Meclis’te yaptığı konuşmaya tepki gösteren Turan, “Shakespeare’in güzel bir ifadesi var; hiçten hiç çıkar. Yani aslında hiçten hiçbir şey çıkmaz” dedi.

“Siyaseten bir iflas tablosu”

İslam’ın konuşmasını değerlendiren Turan, “Kürsüye çıkıp bir sürü laf edip, en sonunda elde kalan sıfır olunca tek alkış CHP’den geldiği, siyaseten bir iflas tablosu” ifadelerini kullandı.

“250 şehidin kemiklerini sızlattı”

Milletin, vekilleri zihinsel fanteziler dillendirsin diye Meclis’e getirmediğini belirten Turan, Cihangir İslam’ın 15 Temmuz ile ilgili söylediklerinin bizatihi bu millete hakaret olduğunu, 250 şehidin kemiklerini sızlattığını ve 2 bin 196 gazinin de yüreğini kanattığını ifade etti.

“Bu büyük bir ayıp ve rezillik”

Turan, bunun büyük bir ayıp, rezillik olduğunu, bu sözler nedeni ile İslam’ın milletten özür dilemesi gerektiğini, mazisi siyasete seviye getirmekle dolu olduğu belirtilen Milli Görüş camiasının, Saadet Partisi’nin bu seviyesizlik karşısında gereken adımları atması gerektiğini, disiplin mekanizmasını çalıştıracağını ümit ettiğini, aksi takdirde Saadet Partisi’nin zaten asgariye inmiş halk desteğinin de tamamen kaybedeceğini düşündüğünü söyledi.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Bir Cevap Yazın