Yeni Vatan Gazetesi
Özel konular
Avrupa Türkmen Gazetesi yazarı Eşref Kerküklü, Avrupa İslam Üniversitesi'den gönderilen Hikmet Gürcüoğlu ile yaptığı söyleşiyi paylaştı. Kerküklü ile Gürcüoğlu arasında geçen diyalog da ilginç itiraflar...
Sınır dışı edilen gazeteci terör bağlantılı. Hollandalı gazeteci Johanna Cornelia Boersma kimdir? Sınır dışı kararının, Hollanda polisinin “terör örgütü bağlantısı” istihbaratını paylaşması üzerine alındığı öğrenildi. Hollandalı gazeteci...
Hollandalı gazeteci Johanna Cornelia Boersma’nın sınır dışı edildiği bildirildi. Sınır dışı kararının, Hollanda polisinin “terör örgütü bağlantısı” istihbaratını paylaşması üzerine alındığı öğrenildi. Hollandalı gazeteci Johanna...

AK Parti’den Milli Görüş camiasına çağrı!

AK Parti Grup Başkanvekili Turan, Milli Görüş’ün ve Saadet Partisi’nin Cihangir İslam’ın kullandığı sözler karşısında gereğini yapması gerektiğini söyledi.

AK Parti’den Milli Görüş camiasına çağrı!

Grup Başkanvekili Bülent Turan, mazisi siyasete seviye getirmekle dolu olan ’ün ve Saadet Partisi’nin bu seviyesizlik karşısında gereken adımları atması gerektiğini, aksi takdirde Saadet Partisi’nin zaten asgariye inmiş halk desteğini de tamamen kaybedeceğini düşündüğünü söyledi.

“Hiçten hiç çıkar”

’ın Meclis’te yaptığı konuşmaya tepki gösteren Turan, “Shakespeare’in güzel bir ifadesi var; hiçten hiç çıkar. Yani aslında hiçten hiçbir şey çıkmaz” dedi.

“Siyaseten bir iflas tablosu”

İslam’ın konuşmasını değerlendiren Turan, “Kürsüye çıkıp bir sürü laf edip, en sonunda elde kalan sıfır olunca tek alkış CHP’den geldiği, siyaseten bir iflas tablosu” ifadelerini kullandı.

“250 şehidin kemiklerini sızlattı”

Milletin, vekilleri zihinsel fanteziler dillendirsin diye Meclis’e getirmediğini belirten Turan, Cihangir İslam’ın 15 Temmuz ile ilgili söylediklerinin bizatihi bu millete hakaret olduğunu, 250 şehidin kemiklerini sızlattığını ve 2 bin 196 gazinin de yüreğini kanattığını ifade etti.

“Bu büyük bir ayıp ve rezillik”

Turan, bunun büyük bir ayıp, rezillik olduğunu, bu sözler nedeni ile İslam’ın milletten özür dilemesi gerektiğini, mazisi siyasete seviye getirmekle dolu olduğu belirtilen Milli Görüş camiasının, Saadet Partisi’nin bu seviyesizlik karşısında gereken adımları atması gerektiğini, disiplin mekanizmasını çalıştıracağını ümit ettiğini, aksi takdirde Saadet Partisi’nin zaten asgariye inmiş halk desteğinin de tamamen kaybedeceğini düşündüğünü söyledi.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Bir Cevap Yazın