Yeni Vatan Gazetesi
Özel konular
Başkan Recep Tayyip Erdoğan, G20 Liderler Zirvesi temasları kapsamında Hollanda Başbakanı Mark Rutte'yi kabul etti.
Türkiye'nin Bağdat Büyükelçisi Fatih Yıldız, 26 Kasım'da yanarak kullanılamaz hale gelen Kerkük Kayseri Çarşısı'nın, Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın gündeminde olduğunu belirtti.
Avrupa İslam Üniversitesi Rektörü Prof. Nedim Bahçekapılı, Rotterdam İslam Üniversitesi Rektörü Prof. Ahmet Akgündüz'e kendisi ve Avrupa İslam Üniversitesi ile ilgili çıkan haberlerin doğru olmadığı...

Akraba iki aile arasında söylenti münazarası

Akraba iki aile arasında söylenti münazarası
ilçesine bağlı Yeşilyurt Mahallesi’nde saat 21.0 sıralarında akraba olan iki aile arasında söylenti suratından bir vakit evvel tartışma çıktı.

KONUTA 7 EL ATEŞ AÇTI: Dün gece kendisiyle aynı ismi taşıyan akrabası H.P.’nin 44 evine H.P., silahla konuta 7 defa ateş etti. Balkonda oturan akrabaları, silah sesiyle konutun içine kaçarken, H.P. ise ateş etmeyi sürdürdü. Mermilerden 5’i konutun duvarına, 2’si ise sırçalara isabet etti.

TARAFLAR SOKAGA İNİP MÜNAKAŞA ETTİ: Hadisenin ardından H.P. kaçarken, bir vakit sonra caddeye inen taraflar, münazarayı burada sürdürdü.

Etraftakilerin ihbarı üzerine semte çok rakamda polis ekibi sevk edildi. Kısa vakitte hadiseye müdahale eden takımlar, tarafları ayırmak için uzun vakit uğraştı. Tekme ve tokatla birbirine saldıran tarafları polis, biber gazı sıkarak, ayırdı. Her iki taraftan da bazı şahıslar, nezaretine alındı. Polis, konuta silahla ateş açan H.P.’yi tutmak için çalışma başlattı.

Reklam
ETİKETLER:
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Bir Cevap Yazın