Yeni Vatan Gazetesi
Özel konular
Türkiye'nin Bağdat Büyükelçisi Fatih Yıldız, 26 Kasım'da yanarak kullanılamaz hale gelen Kerkük Kayseri Çarşısı'nın, Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın gündeminde olduğunu belirtti.
Avrupa İslam Üniversitesi Rektörü Prof. Nedim Bahçekapılı, Rotterdam İslam Üniversitesi Rektörü Prof. Ahmet Akgündüz'e kendisi ve Avrupa İslam Üniversitesi ile ilgili çıkan haberlerin doğru olmadığı...
Türkmenlerin yoğunlukla yaşadığı Irak'ın Kerkük kent merkezinde bulunan ve Osmanlı döneminde inşa edilen Kayseri Kapalı Çarşısı'nda yangın çıktı. Yangın nedeniyle çarşıda bulunan 400'ü aşkın iş...

Akşener’den flaş açıklamalar…

Akşener’den flaş açıklamalar…

İYİ Parti Genel Başkanı şu anda bilek güreşi değil el sıkma zamanı 5 bin kişiden fazla partimize oy veren vatandaşlarımıza sorumluluk ve vefa borcumuz var.

24 Haziran seçimlerinde olduğu gibi 81 İli ve ilçelerini tek tek gezip oy isteyeceğiz durmak yok artık bir an önce çalışmalarımıza başlamamız gerekir.16 Nisan referandumunda HAYIR çıkan seçim bölgeleri başta olmak üzere tüm seçim çevreleri üzerinde Koray Bey ile Bülent Bey (Tezcan) ekipleri ile çalışıyorlar.

Henüz genel başkanlara sunulan bir rapor elimize ulaşmadı.Yepyeni Meral Akşener olarak halkımın karşısına çıkacağım diyen Akşener geçmişte insanlara karşı hatalarım olmuş olabilir ama bundan sonra AK-Partiyi bitirmek için elimden geleni yapacağım vatandaşların nasıl zor durumda olduklarını biliyoruz AKP’ye oy veren vatandaşların ellerim kırılsın da oy vermeseydim dediklerini biliyoruz bizde gücümüzü nasıl AKP-ile MHP ittifak yaptı bizim ittifakımız’da olacak dedi.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Bir Cevap Yazın