Yeni Vatan Gazetesi
Özel konular
Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu Irak'ın başkenti Bağdat'ta Türkmen heyeti ile bir araya geldi. Yapılan görüşmede, Irak Türkmen Cephesi Başkanı ve Milletvekili Erşat Salihi...
İnternetin kullanımı yayıldıkça yeni mecra ve uzmanlık alanları çıktı. İnternette paylaşımlarından para kazanan yada meşhur olanlar fenomen haline gelince özel hayatları da gün yüzüne çıktı.
Burcu Biricik kimdir kaç yaşında nereli Burcu Biricik dizileri nelerdir merak ediliyor. Burcu Biricik Penti reklam yüzü oldu. Magazin dünyasının sık konuşulan ismi Burcu Biricik...

Ali Şen’den bomba açıklamalar!

Ali Şen, Başkan Erdoğan’ın dünyanın en büyük havalimanını Fenerbahçe’nin Avrupa kupasını aldığında taraftarın alana sığması için yaptırdığını iddia etti.

Ali Şen’den bomba açıklamalar!

’nin efsane başkanı Ali Şen, takımın tarihinin en kötü başlangıcını yaptığını söyledi. Bu kötü dönemin geçeceğini belirten Ali Şen, “Fenerbahçe, şampiyonu olup kupayı ülkemize getirecek. Taraftarımız da yeni yapılan büyük havalimanında takımı karşılamaya gidecek” dedi.

“Bu kötü dönem geçecek”

Ali Şen, Fenerbahçe’nin tarihindeki en kötü başlangıcını yaptığını, bundan dolayı da kaşlarını çatanlar olduğunu, kendisinin ilk seçildiği dönemde de takımın kötü durumda olduğunu, şu anki durumu kendi dönemine benzettiğini, taraftarın ‘Ali Şen Başkan, Fenerbahçe şampiyon’ sloganı o dönemde söylenmeye başladığını, çok iyi transferler yaptıklarını, çok çaba sarf ettiklerini ve takımın şampiyon olduğunu, Ali Koç başkanlığında da bu kötü dönemin geçeceğine ve Fenerbahçe’nin hem Türkiye’de, hem Avrupa’da şampiyon olacağına inandığını söyledi.

“Zaten Atatürk Havalimanı’na sığmazdık”

Fenerbahçe’nin Şampiyonlar Ligi şampiyonu olup kupayı Türkiye’ye getireceğini vurgulayan Ali Şen, “Taraftarımız da yeni yapılan büyük havalimanında takımı karşılamaya gidecek. Zaten Atatürk Havalimanı’na sığmazdık. Bence Fenerbahçeli Başkan Erdoğan, dünyanın en büyük havalimanını Fenerbahçe o kupayı getirdiğinde taraftarımız alana sığsın diye yaptı. İnşallah o güzel günleri de göreceğiz” dedi.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Bir Cevap Yazın