Yeni Vatan Gazetesi
Özel konular
Başkan Recep Tayyip Erdoğan, G20 Liderler Zirvesi temasları kapsamında Hollanda Başbakanı Mark Rutte'yi kabul etti.
Türkiye'nin Bağdat Büyükelçisi Fatih Yıldız, 26 Kasım'da yanarak kullanılamaz hale gelen Kerkük Kayseri Çarşısı'nın, Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın gündeminde olduğunu belirtti.
Avrupa İslam Üniversitesi Rektörü Prof. Nedim Bahçekapılı, Rotterdam İslam Üniversitesi Rektörü Prof. Ahmet Akgündüz'e kendisi ve Avrupa İslam Üniversitesi ile ilgili çıkan haberlerin doğru olmadığı...

Almanya’daki rehine krizi Suriyeli çıktı.

Almanya’daki rehine krizi Suriyeli çıktı.

’daki Suriyeli .
Bugün öğle saatlerinde kenti’nde bir rehine krizinin altından çıktı.Almanya’ya Suriye’den 2016 yılında oturma izni ile gelen Suriye’li 55 yaşındaki bir erkek çıktı.

Saldırgan ilk önce McDonald’s şubesine motolof kokteyli attı ve ardından 14 yaşındaki kızı eczaneye çeken ve yanıcı madde atan IŞİD militanı 2 kişinin yaralanmasına neden oldu.

Özel timler tarafından etrafı çevrilen IŞİD militanı silahla vuruldu sağlık ekiplerinin yardımıyla iyileşen militan Suriye’li olduğunu bildirdi ve Tunus’ta tutuklu olan kişinin serbest olmasını istedi.Savcılık bilinmeyen bu saldırgan için başka islam örgütü ile bağlı olup olmadığını araştırılmasını istedi.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Bir Cevap Yazın