Yeni Vatan Gazetesi
Özel konular
Macaristan'ın Pécs şehrinden gelen  Emekliler Derneği ( Nyugdíjasok Egyesülete ) ve Pécs Beş Kule Kamu Çıkarı Emekli Sendikası ( Pécsi Öttorony Közérdekű Nyugdíjas Szövetkezet ) Başkanı ve temsilcileri...
Türkiye yurtdışındaki FETÖ'cüleri yakalamak için yaptığı nokta operasyonları Hollanda yapılanmasında büyük panik yarattı. 
Hollanda hükümeti, aralarında Hollanda yargısı tarafından terör örgütülerine milyonlarca euro ve lojistik destek verdigi ortaya çıktı, konu Hollanda dışişleri bakanlığınca doğrulandı.

Amsterdam’da mafya hesaplaşması: Bir kişi infaz edildi!

Amsterdam’da mafya hesaplaşması: Bir kişi infaz edildi!

Hollanda’nın başkenti Amsterdam’da yeraltı dünyasında bir süredir devam eden infazlara bir yenisi daha eklendi. Fas kökenli öldürüldü.

Amsterdam’ın kuzeyinde vurularak öldürülen Redouan B, Melissaweg sokağında dükkanı olduğu belirtilen B, bu sabah saatlerinde uğradığı silahlı saldırı sonucu hayatını kaybetti.

Amsterdam Savcısı tarafından yeraltı dünyasında Faslılar arasında bir süredir devam eden bir çok infaz olayını çözecek bilgilere sahip Nabil B. isimli itirafçının kardeşi olduğu öğrenildi. Savcı, “Ne tesadüfki, bu sabah infaz edilen kişi, itirafçı Nabil B’nin kardeşiymiş.

Bu eylemle itirafçı olan ’nin susması veya susturulması hedefleniyor” dedi.

Amsterdam Polisinin önemli ve tehlikeli bir konuda itirafçı olan kişinin kardeşi veya ailesini korumak adına neden önlem almadığı ise tartışılıyor.

YeniVatanGazetesi.com 

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Bir Cevap Yazın