Yeni Vatan Gazetesi
Özel konular
Başkan Recep Tayyip Erdoğan, G20 Liderler Zirvesi temasları kapsamında Hollanda Başbakanı Mark Rutte'yi kabul etti.
Türkiye'nin Bağdat Büyükelçisi Fatih Yıldız, 26 Kasım'da yanarak kullanılamaz hale gelen Kerkük Kayseri Çarşısı'nın, Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın gündeminde olduğunu belirtti.
Avrupa İslam Üniversitesi Rektörü Prof. Nedim Bahçekapılı, Rotterdam İslam Üniversitesi Rektörü Prof. Ahmet Akgündüz'e kendisi ve Avrupa İslam Üniversitesi ile ilgili çıkan haberlerin doğru olmadığı...

Ankara adayı belli oldu

CHP’nin ve İyi Parti’nin Ankara için Mansur Yavaş’ı düşündüğü iddia edildi.

Ankara adayı belli oldu

Tüm partilerde yerel seçimlerde aday çalışmaları hızla devam ederken, muhalefet partilerinin aday adayı olarak belirlemesi muhtemel isimler kulisleri hareketlendirdi. ’de belediye başkanlarıyla ilgili ilk adım 24 Ekim’de atılacak. Parti Meclisi toplantısı sonrası CHP‘nin kazanmaya yakın olduğu 100’ün üzerinde ilçe ve beldedeki başkan adaylarını ilan etmesi bekleniyor.

iki partinin de adayı olmak istiyor

CHP’de ve , ’da ismin 2014 yerel

“Tabanın sesini dinleyeceğiz”

Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan CHP’li bir yönetici ise, “Biz her zaman söylediğimiz gibi tabanın sesini dinleyeceğiz. Genel Başkan’ın ifadesiyle sandık birliği, ittifakından yanayız. Ama aşağıdan böyle bir talep gelirse tabii bu da değerlendirilir. Ama şu anda yok” açıklamasında bulundu.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Bir Cevap Yazın