Yeni Vatan Gazetesi
Özel konular
Vatan Partisi Genel Başkanı Doğu Perinçek, İçişleri Bakanlığı’nın kayyum kararına destek çıktı. Habertürk’te katıldığı programda AK Parti’nin mevcut haliyle terörle mücadele ettiğini söyleyen Perinçek, AK...
İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Batı dünyasının radikalizmi kullandığını söyleyerek, “Mesela, Amerikalılar şu anda, bizim kırsalda bitirdiğimiz MLKP terör örgütüyle çalışıyor. Daha önce PYD ve PKK...
Van, Mardin ve Diyarbakır HDP belediyelerine atılan Kayyum'la ilgili halk ne düşünyür? Yeni Vatan Gazetesi sokaklarda halka mikrofon uzattı. Konu ile ilgili halk tepkili.

Ankara’da şiddetli patlama sesi!

Başkent Ankara’da patlama sesi duyuldu. Birçok semtten duyulan patlama şehirde paniğe yol açarken patlamanın yol yapım çalışması kaynaklı olduğu söyleniyor.

Ankara’da şiddetli patlama sesi!

Ankara’da Çankaya ilçesine bağlı Alacaatlı ve Dodurga Mahallelerine yakın bölgedeki yol yapım çalışması sırasında kontrollü gerçekleştirildi. endişeye neden oldu. nedeniyle polisin de alarma geçtiği, yapılan çalışmada sesin yol yapım çalışması sırasında dinamitle yapılan kontrollü sonucunda meydana geldiği belirlendi.

Ankara’da Dodurga ve Alacaatlı Mahallesi’nde yol yapım çalışması sırasında kontrollü patlama gerçekleştirildi. Patlama sesi kentte pek çok noktadan duyulunca endişeye neden oldu. Sosyal medyada da Ankara’daki pek çok kullanıcı, patlama sesi duyulduğunu hesaplarından paylaştı. 

PATLAMA SESİ POLİSİ ALARMA GEÇİRDİ

İHA’nın haberine göre, Ankara’da çeşitli semtlerden duyulan patlama sesi polisi alarma geçirdi. Polisin yaptığı çalışmada sesin Dodurga ve Alacaatlı Mahallelerine yakın bir mevkiideki yol yapım çalışmaları sırasında dinamitle yapılan kontrollü patlamadan kaynaklandığı belirlendi.

VALİDEN İLK AÇIKLAMA

Ankara Valisi Ercan Topaca, Twitter hesabından yaptığı açıklamada, “Alacaatlı Mevkiinde devam eden yol çalışmasında,dinamitle çalışma yapılmaktadır. Patlama sözkonusu değildir. Kamuoyuna saygıyla duyurulur.” ifadelerini kullandı.

 

 

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Bir Cevap Yazın