Yeni Vatan Gazetesi
Özel konular
Avrupa Türkmen Gazetesi yazarı cesur kalem Eşref Kerküklü, bir yıldır üzerinde çalıştığı “Ermeni Diasporası Dosyası” adını verdiği bir video paylaştı. Hollanda Türk Federasyonu Başkanı Murat...
İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu'nun belediyenin çay ocağında geçtiği ve kurgu olduğu iddia edilen görüntülerinin gerçek olduğu ortaya çıktı.
Tutuklanan ABD’nin İstanbul Konsolosluğu irtibat görevlisi Metin Topuz’un, 17-25 Aralık darbe girişiminden 32 gün önce FETÖ’cü eski İstanbul Mali Şube Müdürü Yakup Saygılı ile emniyette...

Ankara’da Tanzim Satış Çadırları Kurulmaya Başlandı

Ankara’da Tanzim Satış Çadırları Kurulmaya Başlandı

Büyükşehir Belediyesi , meyve satışı gerçekleştireceği tanzim satış çadırlarını açmaya başladı. Çadırlar Pazartesi gününden itibaren 7 gün süresince vatandaşa hizmet sağlayacak.

30 BÖLGEDE KURULACAK

Cumhurbaşkanı ’ın, “Pazardaki fiyatlar için gerekirse ayar çekeceğiz. Belediyelerimiz aracılığı ile tanzim satış gerçekleştirebiliriz” açıklamasının sonrasında Ankara Büyükşehir Belediyesi görevlileri harekete geçerek 30 bölgede tanzim satış çadırlarını açmaya başladı.

KREDİ KARTI GEÇERLİ OLACAK

İlk olarak Sihhiye’de yer alan Abdi İpekçi Parkı girişine kurulan 2 çadırda yalnızca sebze satışı olacak. “Halk Sebze Üreticiden Tüketiciye”, “Enflasyonla Topyekün Mücadele” logoları çadırlara asıldı. Çadırlarda kredi kartı ile satış mümkün olurken, sebze başı kilo kotası konulacak.

TARIM KREDİ’DEN ALINACAK

Ankara’daki tanzim satış bölgelerine ürünler; Antalya, Kütahya, İzmir, Mersin ve Ankara’daki Tarım Kredi Kooperatiflerinden verilecek. Ankara’da ilk önce 15 satış çadırı ve mobil olarak açılacak ve bu sayı 30’a çıkacak. İlk aşamada, Sıhhiye, Kızılay Meydanı, Kurtuluş, Ulus metro çıkışı, Mamak İtfaiye Meydanı’nda tanzim satış noktaları yer alacak.

Son Dakika Gündem Haberleri için aşağı kaydırın.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Bir Cevap Yazın

Access denied.