Yeni Vatan Gazetesi
Özel konular
Türkiye'nin Bağdat Büyükelçisi Fatih Yıldız, 26 Kasım'da yanarak kullanılamaz hale gelen Kerkük Kayseri Çarşısı'nın, Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın gündeminde olduğunu belirtti.
Avrupa İslam Üniversitesi Rektörü Prof. Nedim Bahçekapılı, Rotterdam İslam Üniversitesi Rektörü Prof. Ahmet Akgündüz'e kendisi ve Avrupa İslam Üniversitesi ile ilgili çıkan haberlerin doğru olmadığı...
Türkmenlerin yoğunlukla yaşadığı Irak'ın Kerkük kent merkezinde bulunan ve Osmanlı döneminde inşa edilen Kayseri Kapalı Çarşısı'nda yangın çıktı. Yangın nedeniyle çarşıda bulunan 400'ü aşkın iş...

Antalya’da olağanüstü kaza! Yaşlı bayan otobüsten inerken…

Antalya’da olağanüstü kaza! Yaşlı bayan otobüsten inerken…
Kaza, saat 10.45’te,  İlçesi Güllük Sokağı Atatürk Devlet Sağlık Kurumu acil servis karşısında alana geldi. Birliktesi oğlu İlhami Atik ile Atatürk Devlet Sağlık Kurumu’ne gitmek için yola çıkan Makbule Atik, Ahmet Kurtaran idaresindeki 07 AU04 04 plakalı özel millet otobüsünden durakta indiği sırada bir anda kayıp yere düştü.

Bu sırada hareket eden otobüs, Atik’in sağ ayağının üzerinden geçti. Atik’in yanında olan oğlu İlhami Atik’in ikazıyla otobüs sürücüyü durdu. Otobüs altından çıkarılan Makbule Atik, çağrılan ambulans ile Akdeniz Üniversitesi Sağlık Kurumu’ne götürülerek rehabilitasyona alındı.

Kazanın şokunu yaşayan otobüs sürücüyü Ahmet Kurtaran, “Yolcuyu indirdikten sonra kapıyı kapatıp yürüdüm. Elinde baston vardı. Bir anda kayıp düştü sanırım. Allahın İzniyle ehemmiyetli bir şeyi yoktur” dedi. İlhami Atik ise “Annem inmeden bir anda otobüs hareket etti. Annem de kayıp tekerleğin önüne düştü” dedi.

Reklam
ETİKETLER:
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Bir Cevap Yazın