Yeni Vatan Gazetesi
Özel konular
31 Mart seçimleri sonrası Ekrem İmamoğlu’nun makamına astırdığı ve mazbatasının elinden alınmasıyla birlikte indirilen Atatürk tablosu ile ilgili önemli bir gelişme yaşandı. Beylikdüzü Belediye Başkanı...
Resmi Gazete’de yayımlanan Cumhurbaşkanlığı kararına göre 12 üniversitede yeni enstitü, fakülte ve yüksekokullar kuruldu. Bazı yükseköğretim kurumlarına bağlı enstitü, fakülte ve yüksekokulların kurulması, kapatılması ve...
AK Parti seçim sonrasında kulis bilgilerine göre görevden almalar, birkaç kişi ile son bulmayacak.

Assange’ın gizli kamera görüntüleri ortaya çıktı

Assange’ın gizli kamera görüntüleri ortaya çıktı
Wikileaks’in kurucusu , 2012 yılında ABD hükümetinin birçok yazışmasını ortaya çıkardı ve o tarihten itibaren de Londra’da bulunan Ekvador Konsolosluğu’na sığındı.

Geçtiğimiz hafta perşembe günü ise Assange, konsolosluktan adeta sürüklenerek dışarı çıkarılmış, fazla vakit kaybetmeden de mahkemeye çıkarılarak tutuklanmıştı.

Assange’ın gizli görüntüleri ortaya çıktı

ASSANGE’IN GİZLİ KAMERA GÖRÜNTÜLERİ ORTAYA ÇIKTI İspanya’nın en ünlü gazetelerinden biri olan de geçtiğimiz günlerde ilginç bir yayınladı. Bu haberde Julian Assange’ın, Ekvador Büyükelçiliği’nde kaldığı odadaki gizli kamera görüntüleri yer aldı.

MİSAFİRLERİNİ ODADA AĞIRLADI Görüntülerde Assange’ın, şortla odada kaykay yaptığı, başka görüntülerde ise elinde fotoğraf makinesiyle odasında misafir ağırladığı görüldü.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Bir Cevap Yazın