Yeni Vatan Gazetesi
Özel konular
Milli Savunma Bakanlığı, CHP lideri Kılıçdaroğlu’na yapılan saldırıyla ilgili açıklama yaptı.
31 Mart seçimlerinin ardından Ekrem İmamoğlu onca usulsüzlüğe rağmen mazbatasını alıp göreve başladı. Gerek seçim sürecinde, gerekse seçimlerden sonra İmamoğlu'nun yanından ayrılmayan ve kendine yeni...
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan,Türkiye-Irak sınır hattındaki terör operasyonunda çıkan çatışmada şehit düşen piyade sözleşmeli er Yener Kırıkcı'nın ailesine telefonla başsağlığı dileklerini iletti.

Atatürk Havalimanı’nda Bırakılan Araçlar Sahiplerini Bekliyor

Atatürk Havalimanı’nda Bırakılan Araçlar Sahiplerini Bekliyor

Ticari uçuşlara kapanan otoparkında bulunan 56 otomobil ve 3 motosiklet olmak üzere toplam 59 araç, sahipleri tarafından alınmaması takdirde yediemin otoparkına gönderilecek.

LÜKS OTOMOBİLLER DE VAR

“Büyük Göç” isimli taşınmanın 6 Nisan’da tamamlanmasının ardından ticari uçuşların yapılmadığı havalimanındaki 4 katlı otoparkta bırakılan, aralarında lüks otomobillerin de yer aldığı araçların, sahiplerine teslim edilme süreci devam ediyor.

YEDİEMİN OTOPARKINA ÇEKİLECEK

TAV Havalimanları yetkilileri, araçların sahiplerine ulaşmak için çalışmalarına devam ediyor. Sahipleriyle irtibat sağlanmayan araçların bir süre sonra yediemin otoparkına çekileceği bilgisine ulaşıldı. TAV Havalimanları yetkilileri, bu araçların biriken ücretlerinin de sahiplerinden alınacağını belirtti.

Son Dakika Gündem Haberleri için aşağıya kaydırın.

İLİşKİLİ HABERLER Son Seferin Ardından Atatürk Havalimanı’nda Duygusal Anlar Yaşandı DHMİ, İstanbul Havalimanı’nın İlk Verilerini Paylaştı

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Bir Cevap Yazın