Yeni Vatan Gazetesi
Özel konular
Türkiye'nin Bağdat Büyükelçisi Fatih Yıldız, 26 Kasım'da yanarak kullanılamaz hale gelen Kerkük Kayseri Çarşısı'nın, Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın gündeminde olduğunu belirtti.
Avrupa İslam Üniversitesi Rektörü Prof. Nedim Bahçekapılı, Rotterdam İslam Üniversitesi Rektörü Prof. Ahmet Akgündüz'e kendisi ve Avrupa İslam Üniversitesi ile ilgili çıkan haberlerin doğru olmadığı...
Türkmenlerin yoğunlukla yaşadığı Irak'ın Kerkük kent merkezinde bulunan ve Osmanlı döneminde inşa edilen Kayseri Kapalı Çarşısı'nda yangın çıktı. Yangın nedeniyle çarşıda bulunan 400'ü aşkın iş...

Atv’den ayrılan Şebnem Sunar Küçük kaç yaşında nereli eşi Mehmet Küçük kimdir?

Atv’den ayrılan Şebnem Sunar Küçük kaç yaşında nereli eşi Mehmet Küçük kimdir?
’nin hafta sonları duyurularını sunan ad 46 yaşındaki Şebnem Sunar Minik, kanaldan ufaladığını sosyal medyadan beğenenlerine duyurdu. Başarılı sunucu kanaldan neden ufaladı? Şebnem Sunar Minik ? Kaç yaşındadır? İşte yanıtları…

ŞEBNEM SUNAR MİNİK KİMDİR?
Şebnem Sunar Minik, 6 Ocak 1972 doğumludur. Eğitim yaşamına İstanbul’da başlayan galibiyetli sunucu, Erenköy Kız Lisesi’nde mezun olmasının ardından, öğrenimini ABD’de devam ettirdi. Minik, çocukluk senelerinde tiyatro, müzik ve spor ile yoğun olarak ilgilenmiştir. 

21 yaşında sektöre girdi
1993 senesinde henüz 21 yaşındayken habercilik sektörüne adım atmış, galibiyetli performansıyla süratle yükselmiştir. Yıllar 1995’i gösterdiğinde eşi “Mehmet Minik” ile evlenmiş, ikilinin 1997′ de “Senem” adında bir kız çocuğu dünyaya gelmiştir.

Ekranların bırakılmaz suratı oldu
Atv’nin kurulduğu 1993’ten bu yana haber spikerliği yapan Şebnem Sunar Minik, 2001’den beri ise ana haber için ekrana çıkıyordu. Akılda spiker, zaman zaman hafta içi ana haber duyurusunu da sunuyordu.

Atv’den neden ufaladı?
Şebnem Sunar Minik, senelerdir çalıştığı Atv’den ufaladığını duyurdu. Ayrılığın nedeni hakkında net bir söyleme yapmayan sunucu, sosyal medya hesabından yayınladığı iletiyle, yeni projelerinin olabileceğini duyurdu.

Yerine kim geldi?
Şebnem Sunar Minik’ün yerine Atv’de Kahvaltı haberlerini sunan Nihan Günay getirildi. Günay, bir zaman hem Kahvaltı Haberleri haberleri hem de Hafta Sonu Ana Haber Bültenini sunacak.

Atv’de neler oluyor ana haber sunucusu Şebnem Sunar ufaladıHABERİN FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN

 

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Bir Cevap Yazın