Yeni Vatan Gazetesi

Avrupa Ülkücüleri, Başkanlık Sistemine ‘Evet’ dedi (ÖZEL HABER)

Avrupa Ülkücüleri, Başkanlık Sistemine ‘Evet’ dedi (ÖZEL HABER)

Hollanda, Belcika ve Almanya Ülkücüleri, Belcika’nın başkenti Brüksel’de ‘Teröre Lanet, Demokrasiye Davet‘ mitinginde bir araya geldi.

Türk İslam Ülkücüleri Federasyonu başkanı, TV’nın sorularını yanıtladı. Ülkücü başkan,”Liderimiz Dr. Devlet Bahçeli,başkanlık mesajını verdi zaten bizde Ülkücüleri olarak destekliyoruz” dedi.

“Milliyetçi Hareket Partisi içersinde muhalefet var” sorusuna ise Türk İslam Ülkücüleri Federasyonu Başkanı,” her kuruluşta olduğu gibi bizdede maalesef var. Ama temizleniyor, göriyoruz günden güne Ülkücü’den vatan haini olmaz,” şeklinde konuştu.

“MERAL AKŞENER PROJEDİR”

Avrupa’daki Ülkücüleri bir çatı altında toplayan Türk İslam Ülkücüleri Federasyonu başkanı konuşmasının devamında Meral Akşener’in FETÖ projesi olduğunu belirterek konuşmasını şöyle sürdürdü.”gelişmeleri herkes gördü, şu an sayın Devlet Bahçeli seçimlerin 2018 yılında olacağını söyledi. Muhalif adaylar arasında bir tek Koray Aydın’ı ayrı bir kefeye koyuyorum çünkü o ocaktan geldi, diğer adaylar başka partilerden geldi.

Meral hamının herhalde 3. partisi MHP diğerleri de ocaklarda pek yetişmemiş insanlardır.  Meral Akşener bir projedir bunu sayın Devlet Bahçeli’de söyledi,”

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Bir Cevap Yazın