Yeni Vatan Gazetesi
Özel konular
Macaristan'ın Pécs şehrinden gelen  Emekliler Derneği ( Nyugdíjasok Egyesülete ) ve Pécs Beş Kule Kamu Çıkarı Emekli Sendikası ( Pécsi Öttorony Közérdekű Nyugdíjas Szövetkezet ) Başkanı ve temsilcileri...
Türkiye yurtdışındaki FETÖ'cüleri yakalamak için yaptığı nokta operasyonları Hollanda yapılanmasında büyük panik yarattı. 
Hollanda hükümeti, aralarında Hollanda yargısı tarafından terör örgütülerine milyonlarca euro ve lojistik destek verdigi ortaya çıktı, konu Hollanda dışişleri bakanlığınca doğrulandı.

Avrupa’da Dr. Hicran Kazancı rüzgarı esti!

Irak Türkmen Cephesi (İTC) Türkiye Temsilcisi Dr. Hicran Kazancı, Hollanda başta olmak üzere Almanya ve Avrupa’nın çeşitli ülkelerinde Irak’da olan seçim toplantıları gerçekleştirdi.

Avrupa’da Dr. Hicran Kazancı rüzgarı esti!

Irak Türkmen Cephesi (İTC) Türkiye Temsilcisi Dr. Hicran Kazancı, Hollanda başta olmak üzere Almanya ve Avrupa’nın çeşitli ülkelerinde Irak’da olan seçim toplantıları gerçekleştirdi.

AVRUPA’DA HICRAN KAZANCI HEYCANI

Önümüzdeki günlerde gerçekleşecek Irak genel seçimleri kapsamında Avrupa turuna çıkan Irak Türkmen Cephesi (İTC) etkin ismi Dr. Hicran Kazancı, Hollanda’dan start vererek Almanya ve çeşitli Avrupa ülkelerinde seçim heycanı ve sevinci yaşattı. kazancı, “Irak’taki seçimler Türkmenler olmak üzere bütün Iraklılar için çok önemli Diaspora’daki Türkmenler mutlaka bu seçime her zamakinden daha fazla önem vermelidir,” açıklamasında bulundu.

Havaalanında (schiphol) tarafından karşılanan Kazancı, ilk toplantısını Hollanda’nın Eindhoven kentinde gerçekleştirdi. Kazancı, Hollanda’da Türkmen dernek başkanları tarafından büyük bir sevinçle karşılandı.

Yapılan toplantının sonucunda 4 kişiden oluşan “seçim komusyon heyeti” kuruldu.

Toplantının ardından Kazancı, Almanya’ya ordaki toplantılara yetişmek üzere harekete geçti.

Kazancı, toplantı ile ilgili sosyalmedya facebook sayfasından yaptığı paylaşımda, “Hollanda’da faaliyet gösteren Türkmen dernek ve sivil toplum örgütlerinin başkanlarıyla seçim çalıştayı düzenledik,” diyerek kısa bilgi paylaştı.

Dr. Hicran Kazancı, Nihad kalalı

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Bir Cevap Yazın