Yeni Vatan Gazetesi
Özel konular
Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu Irak'ın başkenti Bağdat'ta Türkmen heyeti ile bir araya geldi. Yapılan görüşmede, Irak Türkmen Cephesi Başkanı ve Milletvekili Erşat Salihi...
İnternetin kullanımı yayıldıkça yeni mecra ve uzmanlık alanları çıktı. İnternette paylaşımlarından para kazanan yada meşhur olanlar fenomen haline gelince özel hayatları da gün yüzüne çıktı.
Burcu Biricik kimdir kaç yaşında nereli Burcu Biricik dizileri nelerdir merak ediliyor. Burcu Biricik Penti reklam yüzü oldu. Magazin dünyasının sık konuşulan ismi Burcu Biricik...

Avrupa’da Dr. Hicran Kazancı rüzgarı esti!

Irak Türkmen Cephesi (İTC) Türkiye Temsilcisi Dr. Hicran Kazancı, Hollanda başta olmak üzere Almanya ve Avrupa’nın çeşitli ülkelerinde Irak’da olan seçim toplantıları gerçekleştirdi.

Avrupa’da Dr. Hicran Kazancı rüzgarı esti!

Irak Türkmen Cephesi (İTC) Türkiye Temsilcisi Dr. Hicran Kazancı, Hollanda başta olmak üzere Almanya ve Avrupa’nın çeşitli ülkelerinde Irak’da olan seçim toplantıları gerçekleştirdi.

AVRUPA’DA HICRAN KAZANCI HEYCANI

Önümüzdeki günlerde gerçekleşecek Irak genel seçimleri kapsamında Avrupa turuna çıkan Irak Türkmen Cephesi (İTC) etkin ismi Dr. Hicran Kazancı, Hollanda’dan start vererek Almanya ve çeşitli Avrupa ülkelerinde seçim heycanı ve sevinci yaşattı. kazancı, “Irak’taki seçimler Türkmenler olmak üzere bütün Iraklılar için çok önemli Diaspora’daki Türkmenler mutlaka bu seçime her zamakinden daha fazla önem vermelidir,” açıklamasında bulundu.

Havaalanında (schiphol) tarafından karşılanan Kazancı, ilk toplantısını Hollanda’nın Eindhoven kentinde gerçekleştirdi. Kazancı, Hollanda’da Türkmen dernek başkanları tarafından büyük bir sevinçle karşılandı.

Yapılan toplantının sonucunda 4 kişiden oluşan “seçim komusyon heyeti” kuruldu.

Toplantının ardından Kazancı, Almanya’ya ordaki toplantılara yetişmek üzere harekete geçti.

Kazancı, toplantı ile ilgili sosyalmedya facebook sayfasından yaptığı paylaşımda, “Hollanda’da faaliyet gösteren Türkmen dernek ve sivil toplum örgütlerinin başkanlarıyla seçim çalıştayı düzenledik,” diyerek kısa bilgi paylaştı.

Dr. Hicran Kazancı, Nihad kalalı

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Bir Cevap Yazın