Yeni Vatan Gazetesi
Özel konular
Başkan Recep Tayyip Erdoğan, G20 Liderler Zirvesi temasları kapsamında Hollanda Başbakanı Mark Rutte'yi kabul etti.
Türkiye'nin Bağdat Büyükelçisi Fatih Yıldız, 26 Kasım'da yanarak kullanılamaz hale gelen Kerkük Kayseri Çarşısı'nın, Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın gündeminde olduğunu belirtti.
Avrupa İslam Üniversitesi Rektörü Prof. Nedim Bahçekapılı, Rotterdam İslam Üniversitesi Rektörü Prof. Ahmet Akgündüz'e kendisi ve Avrupa İslam Üniversitesi ile ilgili çıkan haberlerin doğru olmadığı...

Aykut Torunoğulları’dan T.C. Deventer Başkonsolosu Tuna Yücel Ziyaret

Hollanda Beşiktaşlılar Derneği başkanı Aykut Torunoğulları, Türkiye Cumhuriyeti Deventer Başkonsolosu Tuna Yücel Modrak’a nezaket ziyareti gerçekleştirdi.

Aykut Torunoğulları’dan T.C. Deventer Başkonsolosu Tuna Yücel Ziyaret

Hollanda Beşiktaşlılar Derneği başkanı , Türkiye Cumhuriyeti Deventer Başkonsolosu Modrak’a nezaket ziyareti gerçekleştirdi.

Beşiktaş Kulübü önceki yöneticilerinden ’in Kızı olan, Tuna Yücel etmenin anlamına vurgu yapan Torunoğulları, ” sayın Tuna Yücel Modrak Beşiktaş’ta yöneticilik yapmış bir babanın kızı olmasından dolayı bu ziyaretin anlamının ve değerinin bizler için çok büyük bir önem taşıdığını, kendisi ile görevinden dolayı gurur duyuyoruz, işlerinde başarılar dileriz” dedi.

BJK Hollanda etkinlikleri ile ilgili geniş kapsamlı bilgi veren Torunoğulları, “Başkonsolos Tuna Yücel Modrak’ın babasından dolayı koyu bir Beşiktaş taraftarı olması mutluluğunu dile getirerek ortak amacın toplumumuzun birarada, birlik ve beraberlik için çalışmalar olduğunu” ifade etti.

Başkan Aykut Torunoğulları, başkonsolos Tuna Yücel Modrak’a isminin yazılı olduğu Beşiktaş forması ve özel tasarlanmış Beşiktaş rozeti ve kaleme aldığı “Karmakarışık ve Bakış Arası” kitaplarını imzalı olarak hediye etti.

YeniVatanGazetesi.com / Mustafa Koyuncu

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Bir Cevap Yazın