Yeni Vatan Gazetesi
Özel konular
Bu akşam Binali Yıldırım ve Ekrem İmamoğlu arasında yapılacak programı saat 21.00’de birçok televizyon kanalı ortak yayınlayacak. Peki Binali Yıldırım Ekrem İmamoğlu yayını online internetten...
Sosyal medyada çektiği videolar ile tanınan Tuğrul Selmanoğlu isimli bir katılımcı, Mustafa Kemal Atatürk’ün “mülteci” olduğunu öne sürdüğü video tepki topladı. Videoda yer alan bir diğer...
Gazeteci Eşref Kerküklü çok tartışılan büyük bir dosyayı açtı. Irak Türkmenleri arasında büyük bir tartışma başlatı. Kerküklü, Irak Türkmen Cephesi önceki dönem Telafer milletvekili Nebil...

Aykut Torunoğulları’dan T.C. Deventer Başkonsolosu Tuna Yücel Ziyaret

Hollanda Beşiktaşlılar Derneği başkanı Aykut Torunoğulları, Türkiye Cumhuriyeti Deventer Başkonsolosu Tuna Yücel Modrak’a nezaket ziyareti gerçekleştirdi.

Hollanda Beşiktaşlılar Derneği başkanı , Türkiye Cumhuriyeti Deventer Başkonsolosu Modrak’a nezaket ziyareti gerçekleştirdi.

Beşiktaş Kulübü önceki yöneticilerinden ’in Kızı olan, etmenin anlamına vurgu yapan Torunoğulları, ” sayın Tuna Yücel Modrak Beşiktaş’ta yöneticilik yapmış bir babanın kızı olmasından dolayı bu ziyaretin anlamının ve değerinin bizler için çok büyük bir önem taşıdığını, kendisi ile görevinden dolayı gurur duyuyoruz, işlerinde başarılar dileriz” dedi.

BJK Hollanda etkinlikleri ile ilgili geniş kapsamlı bilgi veren Torunoğulları, “Başkonsolos Tuna Yücel Modrak’ın babasından dolayı koyu bir Beşiktaş taraftarı olması mutluluğunu dile getirerek ortak amacın toplumumuzun birarada, birlik ve beraberlik için çalışmalar olduğunu” ifade etti.

Başkan Aykut Torunoğulları, başkonsolos Tuna Yücel Modrak’a isminin yazılı olduğu Beşiktaş forması ve özel tasarlanmış Beşiktaş rozeti ve kaleme aldığı “Karmakarışık ve Bakış Arası” kitaplarını imzalı olarak hediye etti.

YeniVatanGazetesi.com / Mustafa Koyuncu

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Bir Cevap Yazın