Yeni Vatan Gazetesi
Özel konular
Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu Irak'ın başkenti Bağdat'ta Türkmen heyeti ile bir araya geldi. Yapılan görüşmede, Irak Türkmen Cephesi Başkanı ve Milletvekili Erşat Salihi...
İnternetin kullanımı yayıldıkça yeni mecra ve uzmanlık alanları çıktı. İnternette paylaşımlarından para kazanan yada meşhur olanlar fenomen haline gelince özel hayatları da gün yüzüne çıktı.
Burcu Biricik kimdir kaç yaşında nereli Burcu Biricik dizileri nelerdir merak ediliyor. Burcu Biricik Penti reklam yüzü oldu. Magazin dünyasının sık konuşulan ismi Burcu Biricik...

Aykut Torunoğulları’dan T.C. Deventer Başkonsolosu Tuna Yücel Ziyaret

Hollanda Beşiktaşlılar Derneği başkanı Aykut Torunoğulları, Türkiye Cumhuriyeti Deventer Başkonsolosu Tuna Yücel Modrak’a nezaket ziyareti gerçekleştirdi.

Aykut Torunoğulları’dan T.C. Deventer Başkonsolosu Tuna Yücel Ziyaret

Hollanda Beşiktaşlılar Derneği başkanı , Türkiye Cumhuriyeti Deventer Başkonsolosu Modrak’a nezaket ziyareti gerçekleştirdi.

Beşiktaş Kulübü önceki yöneticilerinden ’in Kızı olan, etmenin anlamına vurgu yapan Torunoğulları, ” sayın Tuna Yücel Modrak Beşiktaş’ta yöneticilik yapmış bir babanın kızı olmasından dolayı bu ziyaretin anlamının ve değerinin bizler için çok büyük bir önem taşıdığını, kendisi ile görevinden dolayı gurur duyuyoruz, işlerinde başarılar dileriz” dedi.

BJK Hollanda etkinlikleri ile ilgili geniş kapsamlı bilgi veren Torunoğulları, “Başkonsolos Tuna Yücel Modrak’ın babasından dolayı koyu bir Beşiktaş taraftarı olması mutluluğunu dile getirerek ortak amacın toplumumuzun birarada, birlik ve beraberlik için çalışmalar olduğunu” ifade etti.

Başkan Aykut Torunoğulları, başkonsolos Tuna Yücel Modrak’a isminin yazılı olduğu Beşiktaş forması ve özel tasarlanmış Beşiktaş rozeti ve kaleme aldığı “Karmakarışık ve Bakış Arası” kitaplarını imzalı olarak hediye etti.

YeniVatanGazetesi.com / Mustafa Koyuncu

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Bir Cevap Yazın