Yeni Vatan Gazetesi
Özel konular
Başkan Recep Tayyip Erdoğan, G20 Liderler Zirvesi temasları kapsamında Hollanda Başbakanı Mark Rutte'yi kabul etti.
Türkiye'nin Bağdat Büyükelçisi Fatih Yıldız, 26 Kasım'da yanarak kullanılamaz hale gelen Kerkük Kayseri Çarşısı'nın, Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın gündeminde olduğunu belirtti.
Avrupa İslam Üniversitesi Rektörü Prof. Nedim Bahçekapılı, Rotterdam İslam Üniversitesi Rektörü Prof. Ahmet Akgündüz'e kendisi ve Avrupa İslam Üniversitesi ile ilgili çıkan haberlerin doğru olmadığı...

Ayrılmak isteyen sevgilisini otelde başını yere vura vura öldürdü

Ayrılmak isteyen sevgilisini otelde başını yere vura vura öldürdü
’da, Kundu oteller bölgesindeki 5 yıldızlı otelde bir vahşet yaşandı. ’te oturan Altay Aksoy, Rus dostluk sitesinden tanışıp dost olduğu Kazakistanlı Nailia Nutfullina ile sevgili oldu. Daha evvel ’da tatil yapan ikili, geçen ekim ayında yeniden tatil kararı aldı. Nailia Nutfullina ülkesinden, Altay Aksoy ise Gaziantep’deri gelerek ’da 5 yıldızlı bir otele yerleşti. Bir vakit tatil yapan çiftten Nailia Nutfullina, dağılmak istediğini söyledi. Bu sebeple ikili arasında gece münakaşa çıktı.

YERDE TEKMELEDİ, BAŞINI BETONA VURDU… Otelin barında başlayan ve bahçede devam eden müzakerenin gelişmesinin ardından Altay Aksoy, Nailia Nutfullina’yı hırpalamaya başladı. Yere düşen Nutfullina’yı tekmelemeye devam eden Aksoy, kadının başını beton tabana vurdu. İkilinin münazarasına otel misyonluları ve değişik tatilciler müdahale etti.

SAĞLIK KURUMUNA KALDIRILDI… Ağır yaralanan Nailia Nutfullina için 112 Acil Çağrı Merkezi’nden destek istendi. Sağlık misyonlularının müdahale ettiği Nutfullina, ambulansla Muratpaşa ilçesinde bulunan özel sağlık kurumuna götürüldü. Antalya Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü Cinayet Ofis Amirliği takımları tarafından nezaretine alınan Altay Aksoy ise çıkarıldığı barış ceza dominantlığınca hapsedildi.

20 GÜN SONRA HAYATINI YİTİRDİ… Yoğun bakıma alınan Nutfullina, 20 gün süren hayat savaşını dün kaybetti. Antalya Adli Tıp Kurumu’nda yapılan otopsisinde, Nailia Nutfullina’nın başına ve bedenine aldığı darbelere bağlı hayatını yitirdiği tanımlandı.

RUS DOSTLUK SİTESİNE BÖYLE YAZMIŞ… Değişik yandan Altay Aksoy’un, Rus dostluk sitesinde ‘Bayanları çok hoşlanmak gerekmiyor. Zira bayanlar, hoşlanılmayı hak etmiyor. Bir bayanı hoşlandım. Ama o bunu hak etmiyor’ diye paylaşımda bulunduğu ortaya çıktı.

2015 SENESİNDE DA ANNESİNİ VURUP CEZA ALMIŞ… Aksoy’un 2015 senesinde tartıştığı annesini hırpaladığı mazeretiyle suçlandığı, 30 bin lira para cezası aldığı kaydolundu.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Bir Cevap Yazın