Yeni Vatan Gazetesi
Özel konular
MHP Genel Sekreteri İsmet Büyükataman, İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’in MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’ye yönelik sert sözlerine yazılı açıklamayla yanıt verdi. MHP Genel...
Teksas Eyaleti Eğitim Kurulu, FETÖ’nün Teksas’taki en büyük okul ağlarından Harmony Public Schools’da üst düzey yöneticilik görevinde olan Soner Tarım’ın yeni okul başvurusunu oy birliğiyle...
Kısa adı HOTİAD olan, Hollanda Türk İşadamları Derneği üyelerinden bir bölümü birlikte Kutsal Şehir Kudüs`e gittiler.

Bahçeli, ezanı ıslıklayanlara bu sözlerle tepki gösterdi

MHP Genel Başkanı Bahçeli, Taksim’de ezanı ıslıklayanlara tepki göstererek; bunun ahlaksızlık, vandallık ve arsızlık olduğunu söyledi.

Bahçeli, ezanı ıslıklayanlara bu sözlerle tepki gösterdi

Genel Başkanı ; 8 Mart akşamı ’de bir grubun okunurken çaldığını, bu kişilerin ezandan rahatsız olduğunu, akıllarınca ezanı protesto ettiklerini, bunun densizlik, ahlaksızlık, vandallık ve arsızlık olduğunu söyledi.

“Mukaddesi ve millete ihanettir”

Ezanı ıslıklamanın küfrü alkışlamak, batılı selamlamak, iblise selam durmak olduğunu dile getiren Bahçeli, bunun mukaddese ve millete ihanet olduğunu, bu ihanete ’den, CHP’den ya da HDP’den tepki gelmediğini, bu partilerin zillet olduğunu, doğruyu söylemeyeceklerini, haktan ve hakikatten yana durmayacaklarını belirtti.

“Akıllarında Kandil ve Pensilvanya var”

Bahçeli; döviz zirve yapsın diye dört gözle bekleyenlerin yerli ve milli duruş çöksün diye el ovuşturanların siyasi işportacı haline geldiğini, bunların ruhunda , akıllarında da Kandil ve Pensilvanya olduğunu, kriz arayanların zillette yuvalandığını, kaos peşinde koşanların bu ittifakın parçası olduğunu, yerli ve milli siyaseti sindiremeyenlerin aynı kümede birleştiğini söyledi.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Bir Cevap Yazın