Yeni Vatan Gazetesi
Özel konular
Gazetenin Genel Yayın Yönetmenliğinden yapılan yazılı açıklamada, Boersma'nın yapılan yoğun görüşmeler sonrası durumuyla ilgili yeterince net olmadığı ve gazeteye verdiği bilgilerde 3 kez ihmalkar davranması...
Bir dönem haber sunuculuğu yapan ve daha sonra ekranlarda güzelliği ile kendinden söz ettiren Burcu Kara kimdir? Güzel oyuncu hakkında merak edilenler; 1980 yılında dünyaya...
Avrupa Türkmen Gazetesi yazarı Eşref Kerküklü, Avrupa İslam Üniversitesi'den gönderilen Hikmet Gürcüoğlu ile yaptığı söyleşiyi paylaştı. Kerküklü ile Gürcüoğlu arasında geçen diyalog da ilginç itiraflar...

Başkan Erdoğan Köln’de Türk vatandaşlara seslendi

Başkan Tayyip Erdoğan’ın Almanya’da konuşma yapmaması için seferber olanlar bu kez Erdoğan’ın ayağına geldi. Köln’de Türk vatandaşlarına seslenen Erdoğan’ı ise on binler takip etti

Başkan Erdoğan Köln’de Türk vatandaşlara seslendi

ALMANYA’DAKİ temaslarını sürdüren Tayyip Erdoğan, dün Başbakan Angela ile kahvaltıda bir araya geldi. Kahvaltıda Cumhurbaşkanı Erdoğan’a Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak, Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank eşlik etti. Kahvaltı sonrası Köln Merkez Camii’ni açılışına katılan Erdoğan, burada önemli mesajlar verdi:

GEREK Sayın Steinmeier gerekse Sayın Merkel ile görüşmelerimizde iki ülkeyi yakından ilgilendiren meseleleri samimiyetle ele aldık. İki gün boyunca yaptığımız temasların köklü Türk-Alman dostluğunu daha da perçinlediğini düşünüyorum.

BİR süredir belli çevreler, bilhassa yurt dışında yaşayan kardeşlerimizi iki taraflı bir cendereye almaya çalışıyor. Bir yanda DEAŞ, FETÖ ve gibi katil sürüleri üzerinden gençlerimiz terör tuzağına çekilirken diğer yandan ırkçı örgütler Müslümanların hak ve hukukunu hiçe sayıyor.

BİZİM nazarımızda Berlin’de pazar yerindeki sivilleri katleden DEAŞ’lı caniler neyse 2 ay önce 11 aylık Bedirhan bebeği annesiyle beraber şehit eden PKK’lı katiller de odur.

ALMANYA’DA doğup büyümüş bir ’imiz, bir İlkay’ımız ile İngiltere’de bir fotoğraf çektirdik diye kendilerini dışladılar. Bu iki gencimiz dışlanmasını ben onun cumhurbaşkanı olarak doğrusu hazmedemedim.

DEMOKRASİ düşmanlarının, Avrupa’nın demokratik kurumlarını istismar etmesine daha fazla göz yumulmamalıdır.

Başkan Erdoğan, Almanya ziyaretinin üçüncü gününde Başbakan Merkel ile kahvaltıda buluştu.

TANIMLANAMAYAN CİSİM
BAŞKAN Tayyip Erdoğan’a ve ’ye saldırarak Alman siyasetinde prim yapan rezil oldu. “Oraya giderek Erdoğan’ı rahatsız edeceğim” diyen Özdemir, Erdoğan’a karşılıklı konuşmak istediğini belirtti. Erdoğan’ın adeta görmezden geldiği ’in bu hali ise Alman medyasında konu oldu. , Erdoğan’ın, Cem Özdemir’e tanımlanamayan cisim muamelesi yaptığını yazmıştı.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Bir Cevap Yazın