Yeni Vatan Gazetesi
Özel konular
Habertürk yazarı Fatih Altaylı, yeni parti kuracağı iddia edilen isimlerden Ali Babacan’ın AK Parti’ye kesinlikle dönmeme kararı aldığını, bir süre daha iş dünyası ve sivil...
Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar, Brüksel’deki NATO Zirvesi’nde, ABD Savunma Bakanı vekili Mark Esper ile bir araya geldi. NATO Savunma Bakanları Toplantısı için Brüksel’de bulunan...
Cumhurbaşkanı Erdoğan, G-20 Zirvesi için Japonya’ya hareket etmeden önce açıklamalarda bulundu. Erdoğan, “Kılıçdaroğlu’nun Parlamenter sisteme dönme çağrısı için ”Akşam yat, sabah kalk referandum olmaz” şeklinde...

Başkan Erdoğan’dan Bay Kemal’e: Sadece işaret yapmakla ülkücü olunmaz

Başkan Recep Tayyip Erdoğan , “Ülkücüleri dar ağacına asanlarla yan yana kendisi. Sadece işaret yapmakla ülkücü olunmaz. Ülkücülük bir Türkiye sevdasıdır. 15 Temmuz’da tankların arasından kaçarak sen belediyene gittin kahveni yudumladın. Tankların önünde niye durmadın?” dedi.

Başkan Erdoğan’dan Bay Kemal’e: Sadece işaret yapmakla ülkücü olunmaz

Başkan Recep Tayyip Erdoğan canlı yayında gazetecilerin sorularını yanıtladı. Başkan Erdoğan, FETÖ’cü terörist Ekrem Dumanlı ve Kılıçaroğlu’na sert çıktı.

FETÖ’CÜ TERÖRİST EKREM DUMANLI’YA SERT TEPKİ
’15 Temmuz’da işi bitireceklerini sandılar. Artık eski Türkiye yok, biz kula kul değiliz. Ey Ekrem Dumanlı sen kula kulsun, vatanında bile değilsin ve sen müptezelsin.’ dedi.

SAMİMİ KÜRT KARDEŞLERİM 31 MART’TA BUNLARA CEVABINI VERECEKTİR
Kandil’deki alçaklar 14-15 yaşındaki kızları dağa kaçırıp taciz edenler. ’ye oy verip kızları dağa kaçırılanların aileleri gördük. ’nin peşinden gitmeyin. ’nin adayları söyledikleri ifadelerle kürt vatandaşlarımıza saygısızlık yapıyor. Ankara’da ’a bedeli olacak diyorlar. ‘Yavaş ile kazanacak’ sözünün hesabını versin önce. Samimi olan kürt kardeşlerimiz 31 Mart’ta bunlara cevabını verecektir.

“KILIÇDAROĞLU’NUN MİLLİ BİR YANI YOKTUR”
CHP seçimlerde en çok HDP’den medet umuyor. İYİ Partide öyle, karma karışık oldu. ’da benzer durum var. ’da ve büyük bazı illerde aday çıkarmıyorlar, bunları görmek gerekiyor. CHP listelerinde HDP’li isimlere de yer veriyor. ’de ile ilişkili 27 kişi var. çok takla atar, terör örgütünün paçavralarıyla poz vermiş insanlarla fotoğrafları var. Milli bir yanı asla yoktur, vatansever olması da mümkün değildir.

dar ağacına asanlarla yan yana kendisi. Sadece işaret yapmakla ülkücü olunmaz. Ülkücülük bir Türkiye sevdasıdır. 15 Temmuz’da tankların arasından kaçarak sen belediyene gittin kahveni yudumladın. Tankların önünde niye durmadın?

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Bir Cevap Yazın