Yeni Vatan Gazetesi
Özel konular
Avrupa Türkmen Gazetesi yazarı Eşref Kerküklü, Avrupa İslam Üniversitesi'den gönderilen Hikmet Gürcüoğlu ile yaptığı söyleşiyi paylaştı. Kerküklü ile Gürcüoğlu arasında geçen diyalog da ilginç itiraflar...
Sınır dışı edilen gazeteci terör bağlantılı. Hollandalı gazeteci Johanna Cornelia Boersma kimdir? Sınır dışı kararının, Hollanda polisinin “terör örgütü bağlantısı” istihbaratını paylaşması üzerine alındığı öğrenildi. Hollandalı gazeteci...
Hollandalı gazeteci Johanna Cornelia Boersma’nın sınır dışı edildiği bildirildi. Sınır dışı kararının, Hollanda polisinin “terör örgütü bağlantısı” istihbaratını paylaşması üzerine alındığı öğrenildi. Hollandalı gazeteci Johanna...

Belçika’da fiyatsız bekçiliğe suratlarca müracaat

Belçika’nın Flaman bölgesinde yer alan Gaasbeek Kalesi’ndeki ücretsiz bekçilik pozisyonu için 300’ün üzerinde başvuru yapıldı.

Belçika’da fiyatsız bekçiliğe suratlarca müracaat

Belçika medyasına göre, Flaman bölgesinde yer alan ve müze olarak kullanılan ’nin fiyatsız bekçilik duyurusuna 300’den fazla aday müracaatta bulundu.

İş duyurusunda, alınacak bekçinin, tavus kuşlarını beslemek, kale sancağını sürüklemek ve indirmek gibi vazifeleri yerine getirmesi, akşamları da kaleden parçalamaması gerektiği kaydolundu.

Bu vazifeler karşılığında ücret veya fiyat verilmeyeceği belirtilen iş duyurusunda, bekçinin kale içerisinde bulunan 3 yatak odalı bir lojmanda konaklayacağı bildirildi.

Flaman bölgesinin Lennik Belediyesi’nde yer alan ve 1240 senesinde inşa edilen Gaasbeek Kalesi, 50 hektarlık bir park içerisinde bulunuyor. Takribî 300 bireyin yaşadığı köyde yer alan kale, 1980’den beri yönetinde bulunuyor.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Bir Cevap Yazın