Yeni Vatan Gazetesi
Özel konular
31 Mart seçimleri sonrası Ekrem İmamoğlu’nun makamına astırdığı ve mazbatasının elinden alınmasıyla birlikte indirilen Atatürk tablosu ile ilgili önemli bir gelişme yaşandı. Beylikdüzü Belediye Başkanı...
Resmi Gazete’de yayımlanan Cumhurbaşkanlığı kararına göre 12 üniversitede yeni enstitü, fakülte ve yüksekokullar kuruldu. Bazı yükseköğretim kurumlarına bağlı enstitü, fakülte ve yüksekokulların kurulması, kapatılması ve...
AK Parti seçim sonrasında kulis bilgilerine göre görevden almalar, birkaç kişi ile son bulmayacak.

Belçika’da yanlış adrese kokain teslimatı yapılırsa

Belçika’nın Anvers kentinde, otomobil yedek parçaları içine gizlenmiş bir konteyner kokain, teslimatı yapacak kamyon şoförünün ev numaralarını karıştırması üzerine polisin eline geçti. Merksem’deki Bredabaan semtinde bulunan bir…

Belçika’da yanlış adrese kokain teslimatı yapılırsa

Belçika’nın Anvers kentinde, otomobil yedek parçaları içine gizlenmiş bir konteyner , teslimatı yapacak kamyon şoförünün ev numaralarını karıştırması üzerine polisin eline geçti.

Merksem’deki Bredabaan semtinde bulunan bir inşaat şirketine, otomobil parçaları ile dolu bir konteyner teslimatı yapıldı.

Şirket yetkilileri, kendilerinin böyle bir sipariş vermediğini belirtmesine rağmen, kamyon şoförü, teslimat notunda bulunan adresin inşaat şirketine ait olduğunu söyledi.

ŞİRKET ÇALIŞANLARI POLİSE HABER VERDİ
Bunun üzerine inşaat şirketi çalışanları, polise haber verdi. Polisin yaptığı araştırma sonucu, konteynerin, birkaç ev ileride oturan ’ye ait olduğunu belirlendi.

Federal , konteynere el koyarak arama yaptı. Konteynerin içindeki özel bölmelerde, büyük miktarda kokain ele geçirildi.

Polis, Fuad Y. ile ve . adlı kişileri gözaltına aldı.

Polis, bu kişilerin, Borgerhout’taki dört barda kokain sattıkları gerekçesiyle geçen ay gözaltına alınan, Mustapha D ve 4 yakınıyla bağlantılı olduğunu düşünüyor.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Bir Cevap Yazın