Yeni Vatan Gazetesi
Özel konular
Avrupa Türkmen Gazetesi yazarı cesur kalem Eşref Kerküklü, bir yıldır üzerinde çalıştığı “Ermeni Diasporası Dosyası” adını verdiği bir video paylaştı.
Avrupa Türkmen Gazetesi yazarı cesur kalem Eşref Kerküklü, bir yıldır üzerinde çalıştığı "Ermeni Diasporası Dosyası" adını verdiği bir video paylaştı...
T.C. Dışişleri Bakanlığına bağlı Avrupa Birliği heyeti Hollanda'yi ziyaret etti ve Hollanda Ticaret Odası Türkiye Masası yetkilisi Cor Bekker eşliğinde Türkiye'nin Avrupa Birliği ile ilgili...

Belediye başkan adaylarının belirlendiği iddiasına Akşener’den cevap

Belediye başkan adaylarının belirlendiği iddiasına Akşener’den cevap
İYİ Parti Genel Başkanı , partisinin genel merkezi önünde yaptığı söylemede, her şehir, ilçe ve beldede aday çıkarmak için çalışmalara devam ettiklerini belirtti.

Bazı basın yayın uzuvlarında yer alan ve İYİ Parti’nin megakent belediye başkan adayları olarak anılan adlarla alakalı, “Adı söylenen her dostumuzun her vazifeyi en üstün kalitelerle yerine getireceğini sizinle paylaşmam gerekli. Çok bedelli dostlarımız ama bu haberin kaynağı nedir öğrenmiyorum. Bizden olmadığını söyleyebilirim.” ifadelerini kullandı. 

TÜRKÇE EZAN KONUSU
Türkçe ezan mevzusundaki münakaşalara değinen Akşener,  ezanın camilerin minarelerinden sedasını sonsuza kadar duyuracağını, münakaşalara karşın bu mevzuda rastgele bir farklılığın olmayacağını bildirdi.

AHAT ANDİCAN İSTİFA ETTİ Mİ?
Akşener, İYİ Parti Türkiye Büyük Millet Meclisi Grup Başkanı Ahat Andican’ın misyonundan istifa ettiği ve partiden parçalayacağı iddialarına ait de Andican’ın, İstanbul’un ehemmiyetli oyuncularından biri olduğunu, sahadaki çalışmalarda daha faal yer almayı seçim ettiğini ve parti bünyesinde çalışmalarını sürdüreceğine söyledi.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Bir Cevap Yazın

Access denied.