Yeni Vatan Gazetesi
Özel konular
Avusturya'nın bozkurt ve rabia gibi sembol olan bazı işaretleri yasaklama girişiminin ardından ülkedeki en büyük azınlığın Türklerin olduğu Almanya'da da konu gündeme geldi. Bazı Alman...
Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu Irak'ın başkenti Bağdat'ta Türkmen heyeti ile bir araya geldi. Yapılan görüşmede, Irak Türkmen Cephesi Başkanı ve Milletvekili Erşat Salihi...
İnternetin kullanımı yayıldıkça yeni mecra ve uzmanlık alanları çıktı. İnternette paylaşımlarından para kazanan yada meşhur olanlar fenomen haline gelince özel hayatları da gün yüzüne çıktı.

Beşiktaş’taki kazada şoka giren sürücü bagajdan kaçırıldı

Beşiktaş’taki kazada şoka giren sürücü bagajdan kaçırıldı
’ta birbirlerine yol vermeyen inatçı 2 sürücüden 1’i kazı kamyonuyla park halindeki kamyonetin arasında sıkıştı. Araba içerisinde bulunan sürücü yan kapıların açılamaması üzerine valizden çıkartılarak vaka yerine gelen sıhhat takımlarına teslim edildi. Şok geçirdiği bilinen sürücü temkin emelli olarak sağlık kurumuna kaldırıldı.

BEŞİKTAŞ, Barbaros Bulvarı üzerinde alana gelen acayip iddialara göre şöyle hakikatleşti. Saat 15.00 sıralarında ara caddeden Barbaros Bulvarı’na girmek isteyen bir kazı kamyonu ve araba sürücüsü manevra yaptı. Birbirlerine yol vermek için izin etmeyen sürücüler yan yana bir vakit devam etti. 2 inatçı sürücü yol kenarında park halinde bulunan kamyonete aldırış etmeden yollarına devam edince olanlar oldu.

Araba sürücüsü seyir halinde olan kazı kamyonuyla park halinde bulunan kamyonetin arasında sıkıştı. Arabanın arada sıkıştığını fark eden kazı kamyonunun sürücüsü vasıtasını durdurdu. İki kamyon arasında arabanın sıkıştığını gören etraftaki yurttaşlar da takviyeye koştu.

Araba içerisinde bulunan sürücü yan kapıların açılamaması üzerine valizden çıkartılarak vaka yerine gelen sıhhat takımlarına teslim edildi. Şok geçirdiği bilinen sürücü temkin emelli olarak sağlık kurumuna kaldırıldı.

Alana gelen kaza sebebiyle trafik polisleri analiz başlattı. Sokak üzerinde park yasağı olmasına karşın kazı dolumu için bekleme yapan kamyonete ceza kesildi. Bunun yanı gizeme arabayı sıkıştırdığı iddia edilen kazı kamyonu sürücüsünün de ifadesi alındı.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Bir Cevap Yazın