Yeni Vatan Gazetesi
Özel konular
Gazetenin Genel Yayın Yönetmenliğinden yapılan yazılı açıklamada, Boersma'nın yapılan yoğun görüşmeler sonrası durumuyla ilgili yeterince net olmadığı ve gazeteye verdiği bilgilerde 3 kez ihmalkar davranması...
Bir dönem haber sunuculuğu yapan ve daha sonra ekranlarda güzelliği ile kendinden söz ettiren Burcu Kara kimdir? Güzel oyuncu hakkında merak edilenler; 1980 yılında dünyaya...
Avrupa Türkmen Gazetesi yazarı Eşref Kerküklü, Avrupa İslam Üniversitesi'den gönderilen Hikmet Gürcüoğlu ile yaptığı söyleşiyi paylaştı. Kerküklü ile Gürcüoğlu arasında geçen diyalog da ilginç itiraflar...

BETA Kundura kimin sahibi Taner İkiışık kimdir?

Beta Kundura, konkordato müracaatı yaptı.

BETA Kundura kimin sahibi Taner İkiışık kimdir?

 Beta Kundura ve Sanayi İdare Heyeti Başkanı , yaptığı söylemede çoğalan döviz kurlarına dikkat sürükleyerek, konkordato müracaatını, “Firmamız ödemelerinde kademeli olarak kasvet yaşamaya başladı. İçinde bulunduğumuz süreç, ticari faaliyetlerimizi tesirler hale geldi.” laflarıyla duyurdu.

BETA KUNDURA KİMİN?.. Beta, 70’li senelerde Espadrille imali yapan Ercan İkiışık ve Taner İkiışık tarafından 1980 senesinde heyetti. 1985 senesinde, Nişantaşı’nda ilk mağazasını açarak perakendeye adım attı. 1986 senesinde ilk ihracatını Amerika Birleşik Devletleri’ne yapan Beta bugün, yüzde 85’i Avrupa Birliği ülkelerine ihraç edilmek üzere senede 150 bin çift kundura üretiyordu.

KIZLARIYLA TASARLIYOR… Ercan İkiışık’ın kızları, Özlem ve Şebnem İkiışık’ın, eğitimlerini bitirdikten sonra Beta’ya katılmalarıyla, tasarımlarında renkli ve değişik bir çizgi tutan BETA’nın bugün, ’de toplam 35 mağazası bulunmaktadır. ’nin rakamlı yerli kundura markalarından olan Beta, dünyada kundura imalinde yaşanan tüm büyümeleri çok yakından takip etmekte ve uygulamakta.

Beta, Türkiye’de tüm kundura yapım tekniklerinin bir arada kullanıldığı tek kundura fabrikasına sahip. Kundura imalinde sıhhate uygun malzeme kullanılmasının ön tasarıda yakalandığı Beta’da, kundura tasarımları üzerinde büyük emekler sarf edilmekte, planlanan pabuçların şıklığının yanında rahat olmasına da büyük itina gösterilmektedir.

BETA Kundura maksadını ise şöyle özetlemiş: Günümüze kadar yüksek niteliği, rahatlığı ve şıklığı ile elde etmiş olduğumuz eforlu imajımızı gözeterek, Türkiye kundura sektöründe, modanın ve şıklığın temsilcisi olmaya devam etmektir.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Bir Cevap Yazın