Yeni Vatan Gazetesi
Özel konular
31 Mart seçimleri sonrası Ekrem İmamoğlu’nun makamına astırdığı ve mazbatasının elinden alınmasıyla birlikte indirilen Atatürk tablosu ile ilgili önemli bir gelişme yaşandı. Beylikdüzü Belediye Başkanı...
Resmi Gazete’de yayımlanan Cumhurbaşkanlığı kararına göre 12 üniversitede yeni enstitü, fakülte ve yüksekokullar kuruldu. Bazı yükseköğretim kurumlarına bağlı enstitü, fakülte ve yüksekokulların kurulması, kapatılması ve...
AK Parti seçim sonrasında kulis bilgilerine göre görevden almalar, birkaç kişi ile son bulmayacak.

Beyaz Show devam edecek mi?

O Ses Türkiye jürisi üyeleri Seda Sayan, Hadise, Murat Boz ve Acun Ilıcalı ile yemek yiyen Beyaz, samimi açıklamalarda bulundu.

Beyaz Show devam edecek mi?

Bir süre önce O Ses Türkiye’nin jürisine transfer olan Beyazıt Öztürk, yarışmanın diğer jüri üyeleri , , ve ’yla birlikte dün akşam yemek yedi. Gecede yıllarca sunuculuğunu yaptığı ‘Beyaz Show’ hakkında konuşan Beyaz, programın bitmediğini ancak bir yıl ara verdiğini söyledi.

Beyaz Show’a bir yıl ara

Beyaz Show’un 22-23 yıldır devam ettiğini belirten Beyaz, programa bir yıl ara vermek istediğini, sonrasında kendi adını taşıyan şov programının devam edeceğini, O Ses Türkiye programı ile ikisini bir arada götürebileceğini söyledi.

Ücret iddialarını yalanladı

Programdan bölüm başına 100 Bin TL alacağı ve yurt dışında ev aldığına dair çıkan haberleri de yalanlayan Beyazıt Öztürk, programın moderatörü ve yapımcısı Acun Ilıcalı’dan sigorta ve primlerini tam yatırmasını istediğini söyleyerek esprili bir açıklamada bulundu.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Bir Cevap Yazın