Yeni Vatan Gazetesi
Özel konular
Milli Savunma Bakanlığı, CHP lideri Kılıçdaroğlu’na yapılan saldırıyla ilgili açıklama yaptı.
31 Mart seçimlerinin ardından Ekrem İmamoğlu onca usulsüzlüğe rağmen mazbatasını alıp göreve başladı. Gerek seçim sürecinde, gerekse seçimlerden sonra İmamoğlu'nun yanından ayrılmayan ve kendine yeni...
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan,Türkiye-Irak sınır hattındaki terör operasyonunda çıkan çatışmada şehit düşen piyade sözleşmeli er Yener Kırıkcı'nın ailesine telefonla başsağlığı dileklerini iletti.

Beyoğlu Belediyesi’nde devir teslim töreni

İstanbul’un Beyoğlu ilçesinde Belediye Başkanı olarak seçilen Haydar Ali Yıldız bugün mazbatasını aldı. Daha sonra Beyoğlu Belediyesi’ne geçerek görevi bir önceki Belediye Başkanı Ahmet Misbah Demircan’dan devraldı.

Beyoğlu Belediyesi’nde devir teslim töreni

Yerel seçimlerde büyük bir başarıyla Belediye Başkanı olarak seçilen Haydar Ali Yıldız bugün önce İlçe Kurulu’na giderek mazbatasını aldı. 

Ardından Beyoğlu Belediyesi’ne geçen Yıldız, bir önceki Belediye Başkanı Ahmet Misbah Demircan’dan görevi devraldı. Misbah, makam odasında beraberindekilerle birlikte Yıldız’ı karşıladı.

“Beyoğlu’nu beraber yöneteceğiz” 

Şimdiye kadar yaptıkları Ahmet Misbah Demircan’a teşekkür eden Haydar Ali Yıldız, Beyoğlu’nu Beyoğlulular ile beraber yöneteceklerini belirtti.

Yıldız şöyle konuştu:

“Beyoğlumuzun tüm insanlarına teşekkür ediyorum, oy veren de oy vermeyen de bizim vatandaşımızdır. Bütün Beyoğlu’na hizmet sunacağız. Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın dediği gönül belediyeciliğini Beyoğlu’nda yükselteceğiz. İnsanı esas alan, bireyi esas alan, çocuğu esas alan, yaşlıyı esas alan tarafsız hizmet anlayışını sunacağız. Gayretlerimiz artarak devam edecek. Beyoğlu için daha fazla, daha iyi ne yapacağız bunun gayretinde olacağız. Tüm hemşehrilerime ve dava arkadaşlarıma teşekkür ederim.”

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Bir Cevap Yazın