Yeni Vatan Gazetesi
Özel konular
Başkahaber adlı sitenin sahibi Yavuz Nufel ve kısa süreliğine sitede yazarlık yapan aktivist - yazar Hüseyin Sayılgan arasındaki ayrılık ve bu ayrılığın getirdiği çekişmenin perde...
Ukrayna’da Devlet Başkanı Vladimir Zelenskiy’in parlamentoyu feshetmesi sebebiyle yarın halk, milletvekillerini belirlemek üzere oy kullanacak. “Verkhovna Rada” olarak adlandırılan 450 sandalyeli parlamentosuna, seçim sistemi sebebiyle 225...
İYİ Parti Nevşehir İl Başkanı Tuncay Karataş görevinden istifa ettiğini açıkladı. Karataş, gerekçe olarak işlerinin yoğunluğunu gösterdi. Karataş, “Kamuoyunun bildiği üzere Veteriner Hekimlik yapıyorum ve...

Beyoğlu Belediyesi’nde devir teslim töreni

İstanbul’un Beyoğlu ilçesinde Belediye Başkanı olarak seçilen Haydar Ali Yıldız bugün mazbatasını aldı. Daha sonra Beyoğlu Belediyesi’ne geçerek görevi bir önceki Belediye Başkanı Ahmet Misbah Demircan’dan devraldı.

Yerel seçimlerde büyük bir başarıyla Belediye Başkanı olarak seçilen Haydar Ali Yıldız bugün önce İlçe Kurulu’na giderek mazbatasını aldı. 

Ardından Beyoğlu Belediyesi’ne geçen Yıldız, bir önceki Belediye Başkanı Ahmet Misbah Demircan’dan görevi devraldı. Misbah, makam odasında beraberindekilerle birlikte Yıldız’ı karşıladı.

“Beyoğlu’nu beraber yöneteceğiz” 

Şimdiye kadar yaptıkları için Ahmet Misbah Demircan’a teşekkür eden Haydar Ali Yıldız, Beyoğlu’nu Beyoğlulular ile beraber yöneteceklerini belirtti.

Yıldız şöyle konuştu:

“Beyoğlumuzun tüm insanlarına teşekkür ediyorum, oy veren de oy vermeyen de bizim vatandaşımızdır. Bütün Beyoğlu’na hizmet sunacağız. Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın dediği gönül belediyeciliğini Beyoğlu’nda yükselteceğiz. İnsanı esas alan, bireyi esas alan, çocuğu esas alan, yaşlıyı esas alan tarafsız hizmet anlayışını sunacağız. Gayretlerimiz artarak devam edecek. Beyoğlu için daha fazla, daha iyi ne yapacağız bunun gayretinde olacağız. Tüm hemşehrilerime ve dava arkadaşlarıma teşekkür ederim.”

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Bir Cevap Yazın