Yeni Vatan Gazetesi
Özel konular
31 Mart seçimleri sonrası Ekrem İmamoğlu’nun makamına astırdığı ve mazbatasının elinden alınmasıyla birlikte indirilen Atatürk tablosu ile ilgili önemli bir gelişme yaşandı. Beylikdüzü Belediye Başkanı...
Resmi Gazete’de yayımlanan Cumhurbaşkanlığı kararına göre 12 üniversitede yeni enstitü, fakülte ve yüksekokullar kuruldu. Bazı yükseköğretim kurumlarına bağlı enstitü, fakülte ve yüksekokulların kurulması, kapatılması ve...
AK Parti seçim sonrasında kulis bilgilerine göre görevden almalar, birkaç kişi ile son bulmayacak.

Boğazköy Barajı’nda Sular Çekilince Vatandaşlar Çuvalla Balık Topladı

Boğazköy Barajı’nda Sular Çekilince Vatandaşlar Çuvalla Balık Topladı

’ün Boğazköy Barajı’nda suyun birden bire çekilmesi ile beraber balıklar kıyıya vurdu. Kıyıya vuran milyonlarca balık can çekişirken, vatandaşlar çuvallarla balık topladı.

“MİLYONLARCA BALIK VAR”

Bazı sürücüler de otomobillerini park ederek, balık toplayıp, bölgeden ayrıldı. Balık toplayan İslam Ahmet, “Sabah işe gidiyorduk. Arkadaşlar aradı ‘balıklar ölüyor’ dedi. Biz de ellerimizle topluyoruz. Duyanlar buraya koşuyor. Bu sabah barajın suyu bir anda çekilince böyle olmuş. Milyonlarca balık var” dedi.

“DUYAN GELİYOR”

Ziyaetttin Murat da, “Duyan koşuyor. Biz de geldik, topladık. Neticede balıklar ölecek. Bu duruma tedbir alınması lazım. Birkaç güne ölürler. Geldik, balık tutuyoruz” diye konuştu.

Son Dakika Gündem Haberleri için aşağı kaydırın.

Reklam
ETİKETLER:
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Bir Cevap Yazın