Yeni Vatan Gazetesi
Özel konular
Milli Savunma Bakanlığı, CHP lideri Kılıçdaroğlu’na yapılan saldırıyla ilgili açıklama yaptı.
31 Mart seçimlerinin ardından Ekrem İmamoğlu onca usulsüzlüğe rağmen mazbatasını alıp göreve başladı. Gerek seçim sürecinde, gerekse seçimlerden sonra İmamoğlu'nun yanından ayrılmayan ve kendine yeni...
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan,Türkiye-Irak sınır hattındaki terör operasyonunda çıkan çatışmada şehit düşen piyade sözleşmeli er Yener Kırıkcı'nın ailesine telefonla başsağlığı dileklerini iletti.

Boğazköy Barajı’nda Sular Çekilince Vatandaşlar Çuvalla Balık Topladı

Boğazköy Barajı’nda Sular Çekilince Vatandaşlar Çuvalla Balık Topladı

’ün Boğazköy Barajı’nda suyun birden bire çekilmesi ile beraber balıklar kıyıya vurdu. Kıyıya vuran milyonlarca balık can çekişirken, vatandaşlar çuvallarla balık topladı.

“MİLYONLARCA BALIK VAR”

Bazı sürücüler de otomobillerini park ederek, balık toplayıp, bölgeden ayrıldı. Balık toplayan İslam Ahmet, “Sabah işe gidiyorduk. Arkadaşlar aradı ‘balıklar ölüyor’ dedi. Biz de ellerimizle topluyoruz. Duyanlar buraya koşuyor. Bu sabah barajın suyu bir anda çekilince böyle olmuş. Milyonlarca balık var” dedi.

“DUYAN GELİYOR”

Ziyaetttin Murat da, “Duyan koşuyor. Biz de geldik, topladık. Neticede balıklar ölecek. Bu duruma tedbir alınması lazım. Birkaç güne ölürler. Geldik, balık tutuyoruz” diye konuştu.

Son Dakika Gündem Haberleri için aşağı kaydırın.

Reklam
ETİKETLER:
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Bir Cevap Yazın