Yeni Vatan Gazetesi
Özel konular
Hollanda'nın Utrecht kentin de Türk asıllı bir kız bıçaklı saldırı uğradı.
Avrupa Türkmen Gazetesi yazarı Eşref Kerküklü, sosyal medya facebook hesabından çok tartışılacak bir açıklamada bulundu. Gazeteci Eşref Kerküklü, Amsterdam'da kirli bir oyunun olduğunu bildirdi, kendisine...
Avusturya'nın bozkurt ve rabia gibi sembol olan bazı işaretleri yasaklama girişiminin ardından ülkedeki en büyük azınlığın Türklerin olduğu Almanya'da da konu gündeme geldi. Bazı Alman...

Bu Kilis’e roket düştü 2 katlı binaya isabet etti!

Suriye’nin Afrin bölgesindeki terör örgütü mevzilerinden ateşlenen 1 roket, Kilis’in Ekrem Çetin Mahallesindeki Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezinin arkasında bulunan 2 katlı bir inşaata isabet edip patladı.

Bu Kilis’e roket düştü 2 katlı binaya isabet etti!

Afrin17;e yönelik operasyon devam ederken Kilis17;e bir daha atıldı. Roketin bir inşaata düştüğü ifade ediliyor. Patladığı yönünde de bilgiler geliyor. Saldırıda ölen ya da yalı olmadığı ifade edildi.

Operasyonun başladığı günden yana Afrin’in karşısında bulunan Hatay’ın Reyhanlı ilçesi ve Kilis şehrine çok sayıda roket atıldı. Bugün gün içerisinde de Hatay’ın Reyhanlı ilçesinin karşısında bulunan Afrin bölgesindeki terör örgütü PKK/YPG mevzilerinden ateşlenen 2 roket, Gültepe Mahallesi’ndeki Şehit Mustafa Kaya Sokağı ile boş araziye düşmüştü. Olayda ölen ya da yaralanan olmamıştı.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Bir Cevap Yazın