Yeni Vatan Gazetesi
Özel konular
Hollanda'nın Amsterdam kentinde, Beşşar Esad rejiminin kimyasal silahla sivilleri katlettiği saldırının 6. yılında gösteri yapıldı.
Irak Türkmen Cephesi Türkiye önceki dönem temsilcisi Dr. Hicran Kazancı, Büyük Ortadoğu Projesi (BOP) ile ilgili gündem yaratan açıklamalarda bulundu. Kazancı, yaptığı açıklamada, BOP’ın ilk...
Fethullahçı Terör Örgütü / Paralel Devlet Yapılanması (FETÖ/PDY) Avrupa yapılanması, Avrupa’da yaşayan Türkleri yıldırma ve susturma girişimleri içinde oldukları öğrenildi. FETÖ örgüt yayın bülteni Zaman...

Bülent Çoban Bey

Sefa Yürükel

Sefa Yürükel

olarak, Kati Piri’yi çağırmanız doğru değil. Her dönemde Türkiye karşıtlığı sergileyen bir bayanın, 19 Mayıs gibi bir Milli günde konuk olarak çağrılmasını yanlış buluyorum.

 

Tayyip Erdoğan karşıtlığı başka bir şey, Türkiye’nin varına yoğuna olan karşıtlık başka bir şey. Tayyip Erdoğan’ları iktidara getiren Kati Piri’lerdir.

 

CHP Hollanda Birliği bu yanlıştan dönmez ise Hollanda Türkleri arasında itibarı olmaz. CHP Genel Merkezi’nin bu tavrı benimseyeceğini sanmıyorum.

 

Atatürk resminin ve Türk Bayrağı’nın olduğu, 19 Mayısın kutlandığı yerde Kati Piri’ninde konuk olarak çağrılması asla kabul edilemez.

 

Bu uyarımı dikkate almanızı temenni ediyorum. CHP Hollanda Birliği olarak, “Ermeni Soykırımı vardır” diyen ve PKK’yı raporlarında savunan bir Avrupa Parlementosu Türkiye rapörtörünü hangi akla uyarak bu etkinliğe çağırıyorsunuz.

 

Bu yanlıştan dönmeniz lazım. Hollanda’da CHP’nin adının kirlenmesi hiç kimseye yarar sağlamaz.

 

Yanlıştan dönün. Yanlıştan dönmekte bir erdemdir.
Uyaran,
.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Bir Cevap Yazın