Yeni Vatan Gazetesi
Özel konular
Türkiye'nin Bağdat Büyükelçisi Fatih Yıldız, 26 Kasım'da yanarak kullanılamaz hale gelen Kerkük Kayseri Çarşısı'nın, Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın gündeminde olduğunu belirtti.
Avrupa İslam Üniversitesi Rektörü Prof. Nedim Bahçekapılı, Rotterdam İslam Üniversitesi Rektörü Prof. Ahmet Akgündüz'e kendisi ve Avrupa İslam Üniversitesi ile ilgili çıkan haberlerin doğru olmadığı...
Türkmenlerin yoğunlukla yaşadığı Irak'ın Kerkük kent merkezinde bulunan ve Osmanlı döneminde inşa edilen Kayseri Kapalı Çarşısı'nda yangın çıktı. Yangın nedeniyle çarşıda bulunan 400'ü aşkın iş...

Çakır ve Ekibi Dünya Kupası Medya Tanıtımında

Çakır ve Ekibi Dünya Kupası Medya Tanıtımında

FIFA kokartlı Türk hakem ile yardımcı hakemler Bahattin Duran ve Tarık Ongun’un da bulunduğu basına açık düzenlenen hakem seminerinde, hakemler öncelikle toplu olarak sahaya çıkıp  ısınma hareketleri gerçekleştirdi.

Antrenmanın ikinci bölümüne kondisyon hareketleriyle devam edilirken, genç oyuncuların bulunduğu karşılaşmada hakemler değişmeli olarak düdük çaldı. FIFA kokartlı hakemimiz Cüneyt Çakır da mücadelenin 10 dakikalık kısmında görev yaptı. Akşam gerçekleşecek medya bilgilendirme toplantısı ile devam edecek seminer, yarın sona erecek.

2018 FIFA 14 Haziran Perşembe günü Luzhniki Stadı’nda yapılacak -Suudi Arabistan karşılaşması ile start alacak.

Son Dakika Spor Haberleri için aşağı kaydırın.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Bir Cevap Yazın