Yeni Vatan Gazetesi
Özel konular
31 Mart seçimleri sonrası Ekrem İmamoğlu’nun makamına astırdığı ve mazbatasının elinden alınmasıyla birlikte indirilen Atatürk tablosu ile ilgili önemli bir gelişme yaşandı. Beylikdüzü Belediye Başkanı...
Resmi Gazete’de yayımlanan Cumhurbaşkanlığı kararına göre 12 üniversitede yeni enstitü, fakülte ve yüksekokullar kuruldu. Bazı yükseköğretim kurumlarına bağlı enstitü, fakülte ve yüksekokulların kurulması, kapatılması ve...
AK Parti seçim sonrasında kulis bilgilerine göre görevden almalar, birkaç kişi ile son bulmayacak.

Can Yaman Kimdir?

Can Yaman Kimdir?

Erkenci Kuş dizisi ile adından söz ettiren başarılı ve yakışıklı oyuncu  İşte hakkında merak edilenler; 8 Kasım 1989 tarihinde İstanbul’un Suadiye semtinde dünyaya gelen oyuncu, aslen Yugoslav kökenlidir. İstanbul Yeditepe Üniversitesi Hukuk Bölümü’nden mezun olan oyuncu bir dönem avukatlık görevini de yerine getirmiştir. Avukatlık yaparken oyunculuk dersleri de almıştır.

’ın Oynadığı Diziler

2014 senesinde Gönül İşleri, 2015 senesinde İnadına Aşk, 2016 senesinde Hangimiz Sevmedik, 2017 senesinde Dolunay ve son olarak 2018 senesinde Erkenci Kuş dizisi ile ekranlarda boy gösteren yakışıklı oyuncu, bir dönem Bestemsu Özdemir ile yaşadığı ilişki üzerine magazin gündemini meşgul etmiştir. 1.83 boyunda, 70 kilo ve Akrep burcu olan oyuncu, ekranların aranan yüzü haline gelmiştir.

Can Yaman’ın Rol Aldığı Filmler

Oyunculuk hayatına ilk olarak 2014 senesinde dizi ile başlayan Can Yaman, bu zamana kadar her hangi bir sinema projesinde yer almamıştır. 2018 Pantene Altın Kelebek Ödülleri’nde partneri Demet Özdemir ile beraber en iyi romantik komedi çifti ödülünü alan Can Yaman, son dönemlerde Cumartesi günü ekranlara gelen Erkenci Kuş dizisinde Can Divit karakterine hayat vermektedir. Pek çok ünlü isim ile beraber kadroyu paylaşan Can Yaman’ın partneri Demet Özdemir ile hakkında çıkan aşk dedikoduları ile gündemden düşmüyor oluşunun yanı sıra pek çok reklam filminde yer aldığı da görülmektedir.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Bir Cevap Yazın