Yeni Vatan Gazetesi
Özel konular
"Arşivlerimizin Gelişimi, Vizyonu ve Tarih Araştırmalarına Katkısı Sempozyumu" kapsamında Ankara'da konuşan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Diriliş Ertuğrul dizisi hakkında övgü dolu sözler söyledi: "Dünyanın neresine...
Bolu Belediyesi'nde son dönemde taşeron olarak istihdam edildikleri işten çıkarılan 97 kişiden 20'si basın açıklaması yaptı. Hizmet-İş Sendikası'nın da destek verdiği işçiler, belediye önündeki basın...
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'na saldıran Osman Sarıgün adliyedeki işlemlerinin ardından adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı. Yaşanan bu gelişmeye CHP'li isimler "Bu nasıl adalet?" diye...

‘Çekilen aracım nerde’ derdi bitti Anında görülebilecek

‘Çekilen aracım nerde’ derdi bitti Anında görülebilecek
Emniyet Müdürlüğü Sorgulama Şube Müdürlüğü’nün yaşama geçirdiği online taşıt sahiplerinin çekilen vasıtalarına daha basit erişmesini sağlayacak.

Mobil uygulama ile kent içinde kusurlu park neticeyi trafikten çekilen ve bağlanan vasıtaların nereden, ne zaman, hangi nedenle çekildiği bilgilerine erişilecek,çekilen vasıtanın bulunduğu otoparkın bağlantı bilgileriyle otoparkın konumunun yol tanımı yapılacak.

EMEL KAYIPLARI ÖNLEMEK
Zaman ve iş eforu kaybını eksiltmeyi kasteden projeyle, kayıt operasyonlarının sahadan yapılmasıyla süreçleri süratlendirmek ve yurttaşa hizmet niteliğini çoğaldırmak kastedildi. Proje hakkında söyleme yapan Başkomiser Emre Şen, trafikten taşıtı çekilen sürücülerin evhamını gidermek için çekim harekâtlarından sürücülerin haberi olması emeliyle projeyi geliştirdiklerini söyledi.

ANINDA ARACINIZA ULAŞABİLECEKSİNİZ
Trafiğin akışını sağlamak için, kusurlu park eden vasıtaların çekici dayanağıyla trafikten çekildiğini belirten Şen, şöyle konuştu:

“Yurttaşlar, trafikten çekilen taşıt bilgilerine www.istmop.com ya da android ve İOS operasyonculu uslu telefonlara “” uygulamasını indirerek, vasıtanın plakasını, çekim tarihini ve doğrulama kodunu girdikten sonra vasıtasının vaziyetini bilebilecek.” Öte yandan misyonlu memur, taşıtı sürüklemeden evvel kaide ihlalini gösteren resmi sürükleyerek uygulamaya yükleyecek. Böyle sürücülerin mümkün itirazlarının da önüne geçilecek.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Bir Cevap Yazın