Yeni Vatan Gazetesi
Özel konular
Gazetenin Genel Yayın Yönetmenliğinden yapılan yazılı açıklamada, Boersma'nın yapılan yoğun görüşmeler sonrası durumuyla ilgili yeterince net olmadığı ve gazeteye verdiği bilgilerde 3 kez ihmalkar davranması...
Bir dönem haber sunuculuğu yapan ve daha sonra ekranlarda güzelliği ile kendinden söz ettiren Burcu Kara kimdir? Güzel oyuncu hakkında merak edilenler; 1980 yılında dünyaya...
Avrupa Türkmen Gazetesi yazarı Eşref Kerküklü, Avrupa İslam Üniversitesi'den gönderilen Hikmet Gürcüoğlu ile yaptığı söyleşiyi paylaştı. Kerküklü ile Gürcüoğlu arasında geçen diyalog da ilginç itiraflar...

‘Çekilen aracım nerde’ derdi bitti Anında görülebilecek

‘Çekilen aracım nerde’ derdi bitti Anında görülebilecek
Emniyet Müdürlüğü Sorgulama Şube Müdürlüğü’nün yaşama geçirdiği online taşıt sahiplerinin çekilen vasıtalarına daha basit erişmesini sağlayacak.

Mobil uygulama ile kent içinde kusurlu park neticeyi trafikten çekilen ve bağlanan vasıtaların nereden, ne zaman, hangi nedenle çekildiği bilgilerine erişilecek,çekilen vasıtanın bulunduğu otoparkın bağlantı bilgileriyle otoparkın konumunun yol tanımı yapılacak.

EMEL KAYIPLARI ÖNLEMEK
Zaman ve iş eforu kaybını eksiltmeyi kasteden projeyle, kayıt operasyonlarının sahadan yapılmasıyla süreçleri süratlendirmek ve yurttaşa hizmet niteliğini çoğaldırmak kastedildi. Proje hakkında söyleme yapan Başkomiser Emre Şen, trafikten taşıtı çekilen sürücülerin evhamını gidermek için çekim harekâtlarından sürücülerin haberi olması emeliyle projeyi geliştirdiklerini söyledi.

ANINDA ARACINIZA ULAŞABİLECEKSİNİZ
Trafiğin akışını sağlamak için, kusurlu park eden vasıtaların çekici dayanağıyla trafikten çekildiğini belirten Şen, şöyle konuştu:

“Yurttaşlar, trafikten çekilen taşıt bilgilerine www.istmop.com ya da android ve İOS operasyonculu uslu telefonlara “” uygulamasını indirerek, vasıtanın plakasını, çekim tarihini ve doğrulama kodunu girdikten sonra vasıtasının vaziyetini bilebilecek.” Öte yandan misyonlu memur, taşıtı sürüklemeden evvel kaide ihlalini gösteren resmi sürükleyerek uygulamaya yükleyecek. Böyle sürücülerin mümkün itirazlarının da önüne geçilecek.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Bir Cevap Yazın