Yeni Vatan Gazetesi
Özel konular
ANKARA’da Gazeteci Sabahattin Önkibar’a saldıran 3 kişi ile olayla bağlantısı olduğu değerlendirilen bir kişi gözaltına alındı. Gazeteci-Yazar Sabahattin Önkibar, Ankara’nın Çankaya ilçesinde dün, evine 300...
CHP’nin İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayı Ekrem İmamoğlu için başlatılan kampanyaya yapılan bağışın 15 milyon TL’yi aştığı açıklandı. İmamoğlu’na 20 TL’lik bağış kampanyasına Artvin’de büyük...
İyi Parti'nin (İP) Hollanda ayağı, PKK, FETÖ ve CHP ile birlikte olduğunu yalanladı ancak belgeler İyi Parti'nin, PKK, FETÖ ve CHP ile birlikte aynı toplantıda...

“CEMİL İPEKÇİ MARİSKA.O GÜZELLİK  MERKEZİNDE KONFERANSI İLE GÖNÜLLERİ FETHETTİ”

Hollanda’nın Rotterdam kentinde kadın güzelik üzere faaliyete başlayan Mariska.O yayımladığı basın bildirirsin de faaliyetleri ile ilgili bilgi paylaştı.
Yapılan açıklama da, Mariska.O Hollanda’nın en büyük guzelik merkezi olacağı bildirildi.

Paylaşılan bildiride şu ifadelere yer verildi:
“Dünyaca ünlü etnik kostüm tasarımcımız Cemil İpekçi, Hollanda’nın Rotterdam şehrinde,  bölgesinde, 1000 m2 muhteşem bir alanda kurulan ve 50 profesyonel elemanı ile çalışan Mariska.O güzellik merkezinde bayanlara güzelliğin sırları, moda ve bakım üzerine  verdiği tüyolarla adeta bayanların gönüllerini fethetti.
Rotterdam’ı sevdiğini belirten İpekçi konuşmasını şöyle sürdürdü:
“Burada bir atölye açmak için çalışmalarım var. Yıllarımın tecrübesini burda  Hollandalı ve yabancılara göstermek, onların ufkunu açmak istiyorum. Böyle muhteşem ve Hollanda’nın en büyük güzellik merkezi olan Mariska.O’ dan da konferans teklifi gelince, kabul ettim. Türk ve yabancı hanımlara moda, güzelliğin sırları ve sağlıklı yaşam ile ilgili bir çok  güzellikleri örneklerle anlattım. Bu kadar çok ilgi göreceğini beklemiyordum.”
Firma yetkililerinden Sa Baran İpekçı ile bir araya gelmenin mutluluğunu şu sözlerle ifade etti: “Cemil bey bizleri çok mutlu etti. Bayanlar adeta kendisini soru yağmuruna tuttular. Çok mutlu olduk. İnşallah ilerde  değişik projelerde de bir araya geliriz.”
Konferansa İş Konseyi yetkilisi ve Cemil İpekçi’nin Hukuk Danışmanı , Hollanda Atatürk ve Çanakkale Müzesi yöneticisi eski banka müdürü ve Halkla İlişkiler Danışmanı Deniz Tebessümle davetliler arasında yer aldı.
Tanıtım sonrası muhteşem mutfak ile  konuklar  güzel anlar yaşadılar. Tanıtım dolayısı ile ilk gün uygulamaların ücretsiz olması, konukları mutlu etti.”

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Bir Cevap Yazın