Yeni Vatan Gazetesi
Özel konular
MHP Genel Sekreteri İsmet Büyükataman, İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’in MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’ye yönelik sert sözlerine yazılı açıklamayla yanıt verdi. MHP Genel...
Teksas Eyaleti Eğitim Kurulu, FETÖ’nün Teksas’taki en büyük okul ağlarından Harmony Public Schools’da üst düzey yöneticilik görevinde olan Soner Tarım’ın yeni okul başvurusunu oy birliğiyle...
Kısa adı HOTİAD olan, Hollanda Türk İşadamları Derneği üyelerinden bir bölümü birlikte Kutsal Şehir Kudüs`e gittiler.

CHP Milletvekili Aysu Bankoğlu: PKK’lılarıdan oy istiyoruz.

31 Mart’ta gerçekleştirilecek yerel seçimler için terör örgütü ’nın siyasi kanadı ile ittifak kuran , vatandaşın tepkisinden çekindiği için bu ittifakı her fırsatta inkar ediyor.

AÇIK AÇIK SÖYLEYENLER VAR

Fakat bazı CHP’li başkan adayları ve milletvekilleri gittikleri programlarda söyledikleri sözlerle bu ittifakı açık açık söylüyor.

CHP’Lİ VEKİL BANKOĞLU’NUN SKANDAL SÖZLERİ

CHP’nin kanalı Halk TV’nin Köln’den gerçekleştirilen canlı yayına katılan CHP Bartın Milletvekili Aysu Bankoğlu, emeklilerin, taşeron işçilerin oylarını istemesinin ardından PKK’lıların da oylarına talip olduklarını ifade etti.

PKK’LI OLSA DA FARK ETMEZ

Bankoğlu, “Biz 31 Mart seçimlerine giderken de bu kardeşlerimizin oyuna talibiz. PKK’lıdırlar, Zillet İttifakı üyesidirler hiç fark yapmaz. Biz kimin hakkını savunduysak, şimdiye dek kimin yanında yer aldıysak hepsi bellidir” dedi.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Bir Cevap Yazın