Yeni Vatan Gazetesi
Özel konular
MHP Genel Sekreteri İsmet Büyükataman, İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’in MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’ye yönelik sert sözlerine yazılı açıklamayla yanıt verdi. MHP Genel...
Teksas Eyaleti Eğitim Kurulu, FETÖ’nün Teksas’taki en büyük okul ağlarından Harmony Public Schools’da üst düzey yöneticilik görevinde olan Soner Tarım’ın yeni okul başvurusunu oy birliğiyle...
Kısa adı HOTİAD olan, Hollanda Türk İşadamları Derneği üyelerinden bir bölümü birlikte Kutsal Şehir Kudüs`e gittiler.

CHP’de bir skandal daha! Yanlış kişiyi disipline sevk ettiler

CHP yönetimi,

CHP’de bir skandal daha! Yanlış kişiyi disipline sevk ettiler

yönetimi yanlışlıkla başka birini ihraç etti. CHP’li Selman Arslan, kesin ihraç talebi ile disiplin kuruluna sevk edildi. CHP’li Faik Öztrak, başkan adayının önemli bir hata yaptığını belirterek kararı açıkladı ama biraz sonra isimlerin karıştığı ortaya çıktı.

CHP’de skandalların ardı arkası kesilmiyor. Parti yönetimi “Kürdistan” konuşması nedeni ile Balıkesir’in Edremit ilçesi Belediye Başkan adayı Selman Arslan’ı kesin ihraç talebiyle disiplin kuruluna sevk edildiğini açıkladı ama daha sonra isimlerin karıştığı tespit edildi.

Öztrak; Edremit belediye başkan adayının önemli bir hata yaptığını ve bu nedenle kendisinin kesin ihraç talebiyle disiplin kuruluna sevk edildiğini açıkladı.

Yanlış kişiyi disipline sevk ettiler

Dakikalar sonra yeni bir açıklama yapan Öztrak; yanlış kişinin ismini açıkladığını fark ederek, ”CHP’nin Edremit Belediye Başkan adayı Selman Hasan Arslan disipline sevk edildi” ifadesinin sehven karıştırıldığını ve disipline sevk edilen ismin CHP’nin Akçay Eski Belediye Başkanı Cahit İnceoğlu olduğunu açıkladı.

Reklam
ETİKETLER:
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Bir Cevap Yazın