Yeni Vatan Gazetesi
Özel konular
Hollanda Türk Kuruluşları İstişare Platfromu Başkanı Arif Yakışır ve Hollanda Yozgatlılar Federasyonu Başkan Yardımcısı Zekeriya Açkalmaz’ın, gazeteci Eşref Kerküklü’ye verdikleri açıklama Hollanda gündemine bomba gibi...
Diyanet İşleri Türk İslam Birliği (DİTİB) Bretten Yeşil Camisi Yönetim Kurulu Üyesi Savaş Çelik’in, Fetullahçı Terör Örgütü (FETÖ) mensubu olduğu öne sürülen iki kişi tarafından saldırıya uğradığı kaydedildi. DİTİB Yönetim Kurulu...
Hollanda Kayserililer Federasyonu Genel Başkanı Hasan Tekten öncülüğünde, Hollanda Türklerin, Bulgar sınır yolsuzluğu masaya yatırıldı. Karayolları ile Anayurda gitmeye çalışan Hollanda Türklerini 'haraca bağlıyan Bulgar...

CHP’den Aday Gösterilmeyen Bodrum Belediye Başkanı Başkanı Mehmet Kocadon, DP’ye Geçti

CHP’den Aday Gösterilmeyen Bodrum Belediye Başkanı Başkanı Mehmet Kocadon, DP’ye Geçti

’de adaylık çekişmesinin meydana getirdiği dalgalanma durmuyor. Marmaris’te Ali Acar, tekrar belediye başkan adayı gösterilmedi. Acar, rotayı DSP’ye döndürerek, bu partiden Marmaris Belediye Başkan adayı olacağını ifade etti.

’da ise Mehmet Kocadon, tekrar aday gösterilmedi. Kocadon’un ne yapacağı ise merak konusuydu.

’DEN MUĞLA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKAN ADAYI OLACAK

Bodrum’un mevcut Belediye Başkanı Kocadon’un, 31 Mart yerel seçimlerinde Demokrat Parti’den (DP) Muğla Büyükşehir Belediye Başkan adayı olacağı meydana çıktı.

Kocadon, “Şu anda verilmiş bir kararım yok fakat adaylık başvurusu için de siyasette uzun sayılacak bir zaman var.” dedi.

DP Genel Başkanı Gültekin Uysal ise “Kocadon arkadaşımızdır. Kendisiyle görüşüyoruz, görüşmeyi sürdüreceğiz.” açıklamasını gerçekleştirdi.

Mehmet Kocadon, 2009’daki yerel seçimlerde DP’den aday olmuş ve seçimi kazanmıştı. Seçim ardından CHP’ye katılmıştı.

İKİ CHP’Lİ FARKLI PARTİLERDEN ADAY OLACAK

Bu kararla iki CHP’li Ali Acar ve Mehmet Kocadon, farklı partilerden seçime girecek.

CHP’den tekrar aday gösterilmeyen Marmaris Belediye Başkanı Acar, koltuğu için DSP’den seçime girecek, Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon ise DP’nin Muğla Büyükşehir Belediye Başkan adayı olacak.

Son Dakika Gündem Haberleri için aşağı kaydırın.

Reklam
ETİKETLER:
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Bir Cevap Yazın