Yeni Vatan Gazetesi
Özel konular
Avrupa Türkmen Gazetesi yazarı cesur kalem Eşref Kerküklü, bir yıldır üzerinde çalıştığı “Ermeni Diasporası Dosyası” adını verdiği bir video paylaştı. Hollanda Türk Federasyonu Başkanı Murat...
İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu'nun belediyenin çay ocağında geçtiği ve kurgu olduğu iddia edilen görüntülerinin gerçek olduğu ortaya çıktı.
Tutuklanan ABD’nin İstanbul Konsolosluğu irtibat görevlisi Metin Topuz’un, 17-25 Aralık darbe girişiminden 32 gün önce FETÖ’cü eski İstanbul Mali Şube Müdürü Yakup Saygılı ile emniyette...

CHP’den Aday Gösterilmeyen Bodrum Belediye Başkanı Başkanı Mehmet Kocadon, DP’ye Geçti

CHP’den Aday Gösterilmeyen Bodrum Belediye Başkanı Başkanı Mehmet Kocadon, DP’ye Geçti

’de adaylık çekişmesinin meydana getirdiği dalgalanma durmuyor. Marmaris’te Ali Acar, tekrar belediye başkan adayı gösterilmedi. Acar, rotayı DSP’ye döndürerek, bu partiden Marmaris Belediye Başkan adayı olacağını ifade etti.

’da ise Mehmet Kocadon, tekrar aday gösterilmedi. Kocadon’un ne yapacağı ise merak konusuydu.

’DEN MUĞLA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKAN ADAYI OLACAK

Bodrum’un mevcut Belediye Başkanı Kocadon’un, 31 Mart yerel seçimlerinde Demokrat Parti’den (DP) Muğla Büyükşehir Belediye Başkan adayı olacağı meydana çıktı.

Kocadon, “Şu anda verilmiş bir kararım yok fakat adaylık başvurusu için de siyasette uzun sayılacak bir zaman var.” dedi.

DP Genel Başkanı Gültekin Uysal ise “Kocadon arkadaşımızdır. Kendisiyle görüşüyoruz, görüşmeyi sürdüreceğiz.” açıklamasını gerçekleştirdi.

Mehmet Kocadon, 2009’daki yerel seçimlerde DP’den aday olmuş ve seçimi kazanmıştı. Seçim ardından CHP’ye katılmıştı.

İKİ CHP’Lİ FARKLI PARTİLERDEN ADAY OLACAK

Bu kararla iki CHP’li Ali Acar ve Mehmet Kocadon, farklı partilerden seçime girecek.

CHP’den tekrar aday gösterilmeyen Marmaris Belediye Başkanı Acar, koltuğu için DSP’den seçime girecek, Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon ise DP’nin Muğla Büyükşehir Belediye Başkan adayı olacak.

Son Dakika Gündem Haberleri için aşağı kaydırın.

Reklam
ETİKETLER:
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Bir Cevap Yazın

Access denied.